back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Szczęśliwej drogi już czas…

  W telewizorze trwa dyskusja o szczepionkach. Jacek Protas z Platformy Obywatelskiej uzasadnia epokowy pomysł swojego przewodniczącego, Borysa Budki o powołaniu komisji śledczej. Idzie mu nie za tęgo, bo uzasadnić tę bzdurę to ekwilibrystyka. Zwłaszcza, gdy na wyjeżdża komentarz Marka Sawickiego z Polskiego Stronnictwa Ludowego, który w polskieradio24 powiedział: „Uważam, że to jest gra wokół pustego, że nie ma sensu. Borys Budka doskonale wie, że większość parlamentarną w Sejmie ma PiS i komisji nie powoła. Natomiast, jeśli ciągle chce się zajmować ściganiem PiS-u, a nie ma żadnej koncepcji na lepsze, mądrzejsze rozwiązania, które chwycą obywateli, to być może niech zrezygnuje z polityki – stwierdził.”

  Marek Sawicki nie jest członkiem Platformy Obywatelskiej, ale był jej koalicjantem. Miał okazję przyjrzeć się bliżej Borysowi i Budce i jego preferencjom do bycia politykiem dużego formatu. Bliskie stosunki z kolegami koalicjantami z PO zapewniła mu wiedzę o wewnętrznych napięciach w partii pana Budki. Stąd w wypowiedzi pana posła Sawickiego ujrzeć można drugie dno. „Dno” do którego na łeb leci przewodniczący największej partii opozycyjnej, Borys Budka.

  Ostatnio uaktywnił się były przewodniczący PO, Grzegorz Schetyna. W krótkich, żołnierskich słowach przedstawił historię najnowszą swej macierzystej partii: „Zostawiałem ją, gdy miała 31 procent, wygrała w Senacie, a wcześniej obroniła wszystkie miasta w wyborach samorządowych. Ale to jest historia. Budka to otrzymał, a teraz po roku można się zapytać: gdzie jest Platforma Obywatelska, jakie ma poparcie społeczne, jaki ma pomysł polityczny na wygranie następnych wyborów?”.
  Ten fragment wywiadu ze Schetyną pochodzi z wywiadu z Gazetą Wyborczą. Gazetą, która nie pozwala zaznajomić się z jej materiałem bez uiszczenia stosownej opłaty. Tym razem artykuł jest odkodowany.

  Czy można mieć wątpliwości, jaka czeka przyszłość Borysa Budkę? Śpiewaczki Muchy w szeregach PO już nie ma, ale dochodzą informacje z PO, że poseł Tomczyk tym razem prowadzi próby chóru do pieśni Ryszarda Rynkowskiego “Szczęśliwej drogi już czas”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: polskieradio24.pl, gazeta.pl
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap