back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Szkło Kontaktowe zamieni się w pancerne

  Twitterek podzielił się na dwa obozy. Jeden to obóz Jaconia, a drugi Daukszewicza. To efekt stłuczenia się „Szkła Kontaktowego”, audycji nadawanej wieczorowa porą w stacji TVN24. My rozdarci, śledzimy wpisy obu grup i zastanawiamy się, do której grupy dołączyć, tym bardziej, że oba obozy potwierdzają, że „szkiełko” było audycją rozrywkową.

  Ten podział miedzy wyznawcami audycji rozpoczął się od niewybrednej uwagi Krzysztofa Daukszewicza. Uwagi skierowanej do redaktora Jaconia, która brzmiała: „Jakiej on dzisiaj jest płci?”. Ponieważ redaktor Jacoń ma transpłciowe dziecko, to poczuł się urażony i zaczął się efekt kuli śnieżnej. Daukszewicz został zmuszony do rezygnacji z audycji, a żona Daukszewicza oświadczyła całemu światu, że za sprawą Jaconia jej mąż, dzieci i 10 pokoleń Daukszewiczów poddawanych jest fali hejtu. Rozczuleni dramatem Daukszewiczów panowie Górski i Andrus postanowili w ramach protestu i solidarności z rodziną Daukszewiczów zrezygnować z występów w „Szkle Kontaktowym”, a redaktor Sianecki poinformował o tym widzów tonem takim, jakby czytał nekrolog.

  Wielkim obrońcą Daukszewicza i spółki został redaktor Lis, który z częstotliwością, co pół godziny wrzucał posty na TT, obrażające m.in. społeczność LGBTiQ+….. (nasza wiedza kończy się na „+” w nazwie, ale ponoć już jest dłuższa): „Homofobia, jak rasizm czy antysemityzm, jest w oczywisty sposób nieakceptowalna. Ale ostatnie ekscesy politycznej poprawności pokazują, że czasem lekarstwo może być tak niebezpieczne jak choroba”, „I słusznie polityczno poprawne szaleństwo poszło już za daleko. Święte krowy i czteroliterowe aktywistki chcą decydować kto może pracować a kto ma odejść.”, „Wygląda na to, że jedne pan, który robi karierę na roli ofiary i z pomocą znanej z patologicznej potrzeby autopromocji aktywistki pomógł wykończyć kolegę, rozwalił w duże części cały program telewizyjny. Terroryzm autopromocji, szantażu emocjonalnego i politycznej poprawności”.

  Im dłużej czytamy wpisy obu obozów, tym dalej nam do zajęcia stanowiska. Pana Tomka jednak chcemy uspokoić, bo on jest słabego zdrowia. „Szkło kontaktowe” może i zniknie, ale w zamian zapewne pojawi się „Szkło pancerne” z obsadą składającą się z tych, co bojkotują, a pan Jacoń tego pancernego nie stłucze nawet z pomocą „czteroliterowych aktywistek”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: domena publiczna/twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap