piątek, 12 sierpnia, 2022
spot_img
More

  Najnowsze

  Szok i niedowierzanie! Małgorzata Kidawa-Błońska odkryła Amerykę!

  Podczas wczorajszej konferencji prasowej Małgorzata Kidawa-Błońska zapytana została przez dziennikarkę TVP o działalność Klaudii Jachiry i o to, dlaczego Koalicja Europejska nie odcięła się od działań znanej już na szerszych wodach aktorki-hejterki, która kandyduje do parlamentu z ramienia partii. Prawda objawiona, która popłynęła w odpowiedzi z ust pani Kidawy wprawiła nas w osłupienie.

  „Ja zawsze uważam, że każdy z nas odpowiada za to, co robi. I za swoje słowa i za swoje zachowania. Każdy z nas! I zawsze apeluje, żeby każdy z nas podejmując działania, liczył się, jak one mogą być przyjęte.” – powiedziała polityczka.

  Nigdy byśmy na to nie wpadli! Wydawało nam się, że za słowa i zachowania Klaudii Jachiry odpowiada Święty Mikołaj, Potwór z Loch Ness albo Buka z Muminków! Uważamy to odkrycie za epokowe. I wielki szacun za optymizm. Wszak jego szczytem jest to, że pani Kidawie wydaje się, że tymi kilkoma zgrabnymi słówkami zdjęła z liderów KO odpowiedzialność za wpuszczenie pani Jachiry w szeregi partii i jej wypromowanie.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap