back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Szpitale do lamusa

  No tak. Udał się ten Campus Trzaskowskiemu. A najbardziej udali się goście Campusu, prelegenci. Trudno dziwić się, że Michał Protaziuk, wydawca Onet na twitterowym koncie pyta: „Ciekawe, która partia będzie się cieszyła z Campusu Polska na samym końcu?”. Pytanie zasadne, bo w świat poszły cytaty z marszałka Tomasza Grodzkiego.

  Marszałek Tomasz Grodzki postanowił zapoznać młodzież ze swoją wizją polityki zdrowotnej. Przekonywał uczestników Campusu: „W Polsce powinno być około około 130 szpitali, mamy 1000”. To bardzo udana analiza, zwłaszcza gdy wielkimi krokami zbliża się czwarta fala pandemii, a poziom zaszczepienia społeczeństwa jest niesatysfakcjonujący. Personel medyczny, który udaje się z protestem do warszawy powinien zmienić kierunek i zamiast pod Urząd Rady Ministrów udać się pod Kancelarię Senatu. Platforma Obywatelska bowiem ustami swojego marszałka właśnie obwieściła, że będzie zamykała szpitale, a ich pracownicy będą mogli szorować bruki lub wykładać towar w Biedronce. Generalnie to Polacy powinni przestać chorować i żądać leczenia szpitalnego.

  Na reakcje Polaków na słowa Grodzkiego nie trzeba było długo czekać. Posłanka Lewicy Anna Maria Żukowska podpowiada marszałkowi za pomocą twitterowego konta: „Polacy powinni przestać chorować. Aby Polacy byli zdrowi! – to mój uniwersalny program wyborczy. Jestem pewna, że spotka się poparciem szerokich mas społecznych. Wtedy będzie można w ogóle zlikwidować szpitale!* *Jest to ironia, Kochani.”

  Zgadzamy się z marszałkiem Grodzkim. Szpitale są passe. Te wszystkie zabiegi i kuracje w nich stosowane także. Przecież można na trzy zdrowaśki do pieca i wszystkie dolegliwości same odejdą.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.pl
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap