back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Tajny współpracownik potrzebny od zaraz

  Zastanawiamy się wspólnie, jaką powinniśmy się wylegitymować działalnością, aby dostać dotację od miasta stołecznego Warszawy. Mało tego z góry możemy być wykluczeni, bo średnia wieku naszego personelu nie predestynuje nas do tego, by przed imieniem pojawiło się tw., nawet jeśli do wyliczenia średniej naszego wieku dołączymy pana Stasia, naszego portiera.

  2 milionowe wsparcie od prezydenta Trzaskowskiego otrzymało bowiem Stowarzyszenie Pro Humanum, na którego czele stoi m.in. pani Jolanta Gontraczyk Lange. Tu zaczynają się nasze kłopoty, gdyż pani Jola swego czasu wyróżniła się byciem tajnym współpracownikiem SB. Za nasz brak pseudonimu z czasów komuny komisja pana Trzaskowskiego zapewne odejmie nam punkty. Pani Jolanta inwigilowała kościół katolicki. My zaś jesteśmy wierzący, wszyscy należymy do wspólnoty kościoła katolickiego, nigdy nie wysyłaliśmy bojówek do walki z nim i znowu punkty nam ujmą.

  Trzeba zatem skupić się na ewentualnej działalności. Pro Humanum z Panią Gontarczyk na czele w programie ma zapisane zapobieganie wykluczeniu społecznemu i marginalizacji różnych grup społecznych oraz przeciwdziałanie dyskryminacji we wszystkich dziedzinach życia. Nie będziemy wchodzić pani Joli w drogę i walczyć o prawo do aborcji, legalizację par homoseksualnych. Wystarczy, że w tych ważkich sprawach pani Jola ma wsparcie prezydenta Warszawy. My zajmiemy się braćmi mniejszymi i będziemy działali na rzecz zrównania praw psów i kotów. Ucieszy się nasza Naczelna, która już dawno wmawia nam, że czarne koty, a zwłaszcza ten jej, cechują się wrażliwością rottweilerów i drapanie zamieniły na gryzienie. Można zatem śmiało stwierdzić, że nie tylko pies, ale i kot jest największym przyjacielem i obrońcą człowieka. Trzeba zatem świadomość rodaków zmienić i tym się zajmie Stowarzyszenie Redakcji Cebuli.

  Jeszcze tylko rejestracja i śmigamy do ratusza po dotację. Mamy nadzieję, że nie będzie ona niższa od tej, którą dostała tw “Panna” Jolanta Gontrczyk Lange? Mamy też nadzieję, że gdy tylko pieniążki spłyną na nasze konto, pan Trzaskowski po miesiącu nie zapomni, że je nam przyznał. W przypadku pani Joli mer stolicy wykazał się amnezją, a my nie chcielibyśmy, aby nasza działalność została przez Trzaskowskiego zapomniana.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: tvp.info
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap