back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Taka reforma

  Czy jest ktoś jeszcze chętny do leczenia się w placówkach Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego? My pasujemy. To znaczy możemy sobie pasować, bo i tak nie dostąpilibyśmy tej przyjemności. Warszawski Uniwersytet Medyczny ze swoim rektorem Gaciongiem jest tylko dla elit, dla takich nieboraków jak my wszelkie usługi w następnym stuleciu. W pierwszej wszak są milionerzy, potem celebryci, aktorzy pierwszoplanowi, piosenkarze i szefowie stacji telewizyjnych wraz z małżonkami.

  Rektor Gaciong do dymisji się nie podda, zatem na zmiany w WUM liczyć nie należy. Jeśli będziesz potrzebował nowej nerki lub przetoczenia krwi będziesz musiał poczekać, aż znajdzie się okienko w celebryckiej kolejce. Rektor jak sam twierdzi, brakiem dymisji pokazuje odwagę cywilną. Odwagę za którą zapewne stoją duże nazwiska z politycznej opozycji, którzy już tłumnie bronią odwagi rektora Gacionga. Leszek Miller z Lewicy( a może z PO, bo już za nim nie nadążamy), Piotr Borys z Platformy Obywatelskiej, posłanka Kotula z Lewicy już murem w Polsacie za rektorem stoją i krzywdy zrobić mu nie pozwolą. Zapewne zaraz na kontach społecznościowych odezwą się kolejni politycy wraz naczelnym chadekiem z Brukseli, którzy za wszystko obwinią rząd. Przecież to takie proste. To przecież rząd zmusił rektora Gacionga do nie przestrzegania harmonogramu szczepień, to rząd mu wysłał milionerów i celebrytów do zaszczepienia i to rząd musi się podać do dymisji, bo rektor przecież odwagę cywilną do pozostania na stanowisku ma.

  Gaciong tłumaczy swoją decyzję faktem odpowiedzialności za reformę uczelni. Oj widzieliśmy, a właściwie nadal tę reformę oglądamy. W pierwszej kolejności zreformowana powinna być nazwa uczelni z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na Warszawski Układ Milionerów, skrót pozostanie ten sam. Kolejnym krokiem reformy powinien być dostęp do usług za pomocą złotych lub platynowych kart. Reformie ulegnie też barek Gacionga. Już nie liche koniaczki od pospólstwa, ale whiskey z odpowiednią ilością lat ogrzewała będzie przełyk naszego przedsiębiorczego profesorka.

  Właściwie to nie mieliśmy wątpliwości jaka będzie decyzja Gacionga. Z tych szczepionek jeszcze się da coś ukręcić na boku, zatem czas na dymisję jeszcze nie nadszedł.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: polsatnews.pl
  photo by:

   

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap