back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Tego się nie da odzobaczyć

  „Tego się nie da odzobaczyć” – piszą internauci na portalach społecznościowych i do wpisu dołączają fragment wczorajszej „Kropki nad I” w TVN 24. Faktycznie, pani Monika ze swoimi gośćmi osiągnęła poziom przedszkola i zastanawiamy się, jakie jeszcze przedstawienie nam urządzi w tym ponoć poważnym programie polityczno-publicystycznym.

  Wszystko to za sprawą reprezentacji Niemiec. Ta pozbawiona możliwości założenia opasek postanowiła przed meczem zrobić sobie fotografię z zasłoniętymi ustami. Nie bez znaczenie pozostaje fakt, że sport powinien być pozbawiony wszelkich demonstracji, a sportowcy nie powinni obnosić się z przywiązaniem do jakiejś idei. Sport jest dla wszystkich i nie należy się nim posługiwać, by wprowadzać własne porządki, zwłaszcza jeśli chodzi o kwestie ideologiczne.

  Niemiecka reprezentacja zakryła usta w proteście, podobnie uczyniła pani Monisia ze swoimi gośćmi: Barbarą Nowacką i Krzysztofem Śmiszkiem. Nie mielibyśmy nic przeciwko takiej sytuacji, gdyby pani Monisia w takim geście zastygła na całą długość swojego programu. Niestety tak się nie stało.

  Internauci komentują gest pani Moniki i jej gości. Na TT piszą: „Obiecanki cacanki. Nie liczyłbym że tak im zostanie”, „Znowu brudny stół?”, „Kto puścił bąka?”, „Pajacowanie”, „Mają nieświeży oddech czy jak?”.

  Tak, tego się nie da odzobaczyć.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap