back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

    Najnowsze

    Tik Tak

    „Ja jestem Pan Tik-Tak, Ten zegar to mój znak. Tak tak tak to Pan Tik-Tak, Zegar to jego znak. Tak tak tak to Pan Tik-Tak, Zegar to jego znak. Tik tak tik tak tik tak Tik tak!” śpiewały swego czasu Fasolki. Piosenka, była sygnałem dla przedszkolaków, że czas zgromadzić się przed telewizorem. Dzisiaj piosenka ta mogłaby być sygnałem dla CBA, prokuratorów i sędziów. Wszystko to za sprawą Sławomira Nowaka pseudonim „Zegarek”, byłego prominentnego działacza Platformy Obywatelskiej i zaufanego współpracownika Donalda Tuska.

    Sławomir Nowak przyzwyczajony do luksusu tym razem bal sylwestrowy spędzał w skromnych okolicznościach. Za garderobę zapewne służył mu więzienny pasiak, a minuty do godziny rozpoczynającej Nowy Rok odliczał mu nie Rolex, a kroki strażnika pilnującego pensjonariuszy zakładu karnego. Zamiast ośmiorniczek na stole widniały kanapki z mortadelą, a najlepszą whiskey musiała zastąpić czarna zbożowa kawa.

    Nowy Rok minął, powoli mija afera szczepionkowa i zabrzmiała muzyczka Fasolek. CBA litując się nad samotnością Sławka postanowiła dokooptować mu do celi trzech kolegów i to nie byle jakich. Jednym z nich jest wszakże doradca byłej premier Kopacz, a drugi to syn byłego ministra skarbu Aleksandra Grada. Trzeci jest naszym źródłom nieznany. Mniemamy, że został dokooptowany, jako czwarty do brydża. We trzech wszak trzeba by było grać z „dziadkiem”. Sławkowi zaś za te kilka miesięcy spędzonych w areszcie należy się pełny skład do tej elitarnej gry.

    Piosenkę Fasolek podśpiewuje sobie zapewne także prokurator, który pracuje nad uzasadnieniem kolejnych korupcyjnych zarzutów dla Nowaka. Postarał się o to prokurator Ukrainy, który przekazał polskim śledczym nowe zarzuty dla szefa tamtejszej agencji drogowej. Wkrótce „Tika Taka” zanuci sędzia, który zapewne przedłuży areszt dla Nowaka. Partnerom do brydża zasądzi po trzy miechy za pomoc przy konstruowaniu skrytek w szufladach Sławka, gdzie spokojnie spoczywały sobie papierowe, wartościowe dowody wdzięczności za pracę dla chwały i sławy Ukrainy.

    Tik Tak, Tik Tak.

    Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

    źródło: tvpinfo.pl
    photo by:

    Najnowsze

    spot_imgspot_img

    Nie przegap