Parafianie rządają tortur dla gimnazjalistów, którzy sprofanowali hostię!

2
10932
źródło pixabay.com

Jasło jest niewielką miejscowością leżącą na Podkarpaciu. Za to wielką pod kątem osób wierzących i uczestniczących w nabożeństwach.  Przy takim zestawieniu nie można się w ogóle dziwić, że reakcja proboszcza oraz wiernych z taką intensywnością uderzyła w bądź co bądź, głupie zachowania trzech gimnazjalistów. Czu wyplucie hostii zakończy się dla nich kalectwem?

Oni są tutaj skreśleni. W tym momencie kilka razy wrzuciliśmy im do domów butelki z benzyną, czasami polecą jakieś kamienie. U nas jest dużo byłych partyzantów. Przy okazji prawie wszyscy głosujemy na PIS. Nic nam to nie zrobią. – mówi jeden z mieszkańców Jasła idący pod rodziny dom jednego z chłopców z widłami i flagą Polski.

Zachowanie chłopców, choć gorszące, zostało rozdmuchane do międzynarodowej rangi. Ponieważ w islamie za taką profanacje czekałaby ich najprawdopodobniej śmierć, ksiądz proboszcz proponuje rozwiązania pośrednie.

Przy takim zachowaniu nie może być mowy o półśrodkach. Inkwizycyjne metody od ekskomuniki zaczynając, będą najlepsze. W tym łamanie stóp w imadle, krzesło nabijane ćwiekami, może lekkie przypalenie, lub nowoczesne podłączenie do prądu będą wskazane – mówi ksiądz probosz, do którego parafii należeli chłopcy.

Parafianie oraz proboszcz mogą liczyć na wsparcie stanowczej większości kół różańcowych, które już zbierają podpisy celem pozwolenia na przeprowadzenie tortur. Dyspensa ma zostać wystawiona na 24 godziny, w których parafianie ukarzą krnąbrnych młodzieńców.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.theoniondaily.com to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.