back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  To nie ja, to on prosę pani

  Przewodniczący Platformy Obywatelskiej na twitterowym koncie napisał: „W środku pandemii #Kaczyński podpalił Polskę. Rozpętał ideologiczną wojnę i wyciągnął ludzi na ulice, by bronili praw. Wiedział, że na skutek zaniedbań jego rządu #koronawirus będzie zbierał śmiertelne żniwo. Dziś próbuje obciążać opozycję. Hipokryzja i cynizm.” Gdyby zatem pan Budka złapał zarazę, to należy pamiętać, że winnym tej sytuacji będzie Jarosław Kaczyński. Pan Budka bowiem dziecięcy ma umysł i nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji w jakiej znajduje się od tygodni Polska. Jarosław Kaczyński klepnął go w plecy, powiedział berek i Borysek natychmiast wybiegł na podwórko.

  Piaskownica rzec by mało. Do tego amnezja. Jeszcze parę dni temu nawet zamaseczkowanemu Borysowi oczka się śmiały, gdy zamieszczał swoje zdjęcia na tym samym koncie okraszając je komentarzami : „Jak pogoda u Was na spacerze? W Warszawie grzmi”, „Warszawa teraz. Spacerujemy w stronę Ronda Dmowskiego”. Jeśli nawet Kaczyński zmusił Budkę do spaceru, to w jego trakcie umysł mu się nie przewietrzył. To nie on, jego zastępca Trzaskowski przy wtórze Gazety Wyborczej i TVN24 nawoływali do uczestniczenia w demonstracjach w środku pandemii. To Kaczyński siłą ich na ulicę wyciągnął i zmusił do podsycania niepokojów. A fe panie prezesie Jarosławie.

  Zamieszczając ów wyżej cytowany wpis na swoim koncie społecznościowym Borys nie przewidział reakcji obserwatorów, którzy chyba nie podzielają jego opinii i piszą: „W środku pandemii Platforma Obywatelska zachęcała ludzi do wyjścia na ulicę, żeby podpalić Polskę i podgrzewać wojnę ideologiczną. Wiedzieliście, że skutkiem tego szaleństwa będą tysiące ofiar koronawirusa. Dziś zrzucacie winę na rząd. To hipokryzja, cynizm i tchórzostwo.”, „Ja bym chciał zaznaczyć, że jednym z tych, który kogoś na ulicę wyciągał byłeś pan, panie paździerzu.”

  Może jeszcze jakiś selfie na spacerku panie Budka?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap