back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Trajler” za dublera?

  Od godziny 9.30 u marszałka Grodzkiego trwa narada. Narada opozycji. Ekscytuje się tym faktem Dominika Wielowieyska, dziennikarka Gazety Wyborczej i dołącza link do artykułu z jej rodzimego pisma. Niestety jesteśmy ubodzy w wiedzę, bo jak każdy artykuł GW za darmo można przeczytać 3 akapity, a za resztę zapłacić. Naczelna jest skąpa i odmówiła nam wiedzy czerpanej z pisma Adama Michnika, zatem nie pozostaje nam nic innego, jak zagłębić się w komentarze do tekstu zamieszczone pod wpisem redaktor Wielowieyskiej.

  Można się domyślić, że gazeta zamieściła w artykule jakąś ekwilibrystykę umysłową prawników, którzy wymyślili przejęcie władzy przez marszałka Grodzkiego. Są to ponoć Ci sami eksperci, którzy wypowiadali się na temat prawa lotniczego, nie wiedząc, że zapisy tegoż zostały umieszczone pod satyrycznym wpisem w dniu wczorajszym, a zachęcającym do dyskusji w sprawie powołania prezes Manowskiej. W związku z ich opinią opozycja ma się nie zgodzić na wybory planowane na 28 czerwca, tym samym doprowadzić do wygaśnięcia mandatu prezydentowi Dudzie i przejęcie władzy po 6 sierpnia przez miłościwie panującego Marszałka Grodzkiego. Nie wiemy, jak zamierzają ominąć marszałek Witek, ale może prawo o ochronie zwierząt na to pozwala, skoro prawo lotnicze nie pozwala wybrać prezesa Sądu Najwyższego.

  Rodzą się w naszych mózgach pytania skąd taki pomysł, gdy już jest wymarzony kandydat na kandydata? Może słupki sondażowe nie dają gwarancji i trzeba dublera zamienić na trajlera.? Może marszałkowi Grodzkiemu znudziło się kierowanie Senatem i czas przejść do ofensywy i wzorem Komorowskiego zostać p.o. prezydenta, by wkrótce zostać pełną głową państwa. Może kandydat nad kandydatami Trzaskowski ma kłopot ze zbieraniem podpisów lub odpowiadaniem na pytania dziennikarzy przesłane do sztabu, o co apelował za pośrednictwem mediów społecznościowych. To taka nowa moda wprowadzona przez nowego kandydata. Można zadawać pytania, ale tylko po ich posegregowaniu przez sztab. Te niewygodne zapewne zginą w gąszczu tych, które bohaterowi nie zaszkodzą.

  My z niecierpliwością czekamy na efekt dzisiejszych rozmów w gabinecie marszałka Grodzkiego. Nie obawiamy się, by procedura wyborcza mogła być zagrożona. Zastanawiamy się tylko w jakich dżinsach wystąpi dziś głowa senatu.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap