back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Trzaskowski nie radzi sobie z dystrybucją węgla. Minister Sasin i internauci podpowiadają: „Do roboty!”

  Dystrybucja węgla przerosła Rafała Trzaskowskiego. Nas to ani trochę nie dziwi. Ta kwestia przerosła go, jak wiele innych w Warszawie. Wspomnijmy chociażby budowę linii tramwajowej do Wilanowa, mekki Platformy Obywatelskiej. Rozkopana ulica Gagarina jest nieprzejezdna od kilku miesięcy. Budowniczych może pięciu w porywach sześciu. Układanie rury i remont ulicy miał się skończyć przed zimą, ale się nie zanosi. Jak dotąd wizją Trzaskowskiego przejażdżki po szynach do siedziby królewskiej „cieszą” się jedynie mieszkańcy Sielc. To oni byli przez 6 dni pozbawieni ogrzewania i ciepłej wody. Dobrze, że łaskawca Trzaskowski zostawił im chociaż zimną.

  Ci wspomniani mieszkańcy warszawskich Sielc nie mają wątpliwości, że dystrybucja węgla Trzaskowskiemu może nie wychodzić i nie dziwi ich jego wpis na Twitterze: „Przespali całe miesiące, gdy powinni przygotowywać Polskę na trudną zimę. Teraz, w październiku (!), minister Sasin wychodzi ze swoim „planem”, którego jedynym celem jest przerzucenie odpowiedzialności za własne zaniedbania na samorządy. Kuriozalne”. Ułożenie rury w terminie mu nie wychodzi, a za chwilę te ułożone zaczną pękać, to jak tu jeszcze w głowie zmieścić dystrybucję węgla.

  Trzaskowskiemu odpowiedział wywołany do odpowiedzi Minister Aktywów Państwowych Jacek Sasin. „Samorząd to też służba i obowiązki wobec mieszkańców! Panie Trzaskowski nie musi Pan korzystać ze wsparcia spółek energetycznych. Nie ma przymusu. Inne samorządy już pomagają w dystrybucji węgla. Zamiast tracić czas na wojenkę z rządem niech Pan się weźmie w końcu do roboty!”. Do Sasina dołączają internauci. Pani Jola pisze: „Do roboty leniu!”, a pan Paweł dodaje: Głupi jest pan”.

  Nasza koleżanka codziennie jeździ do pracy ul. Gagarina. Codziennie rano przy kawie słyszymy: „Nie radzi sobie Trzaskowski”. Nie poradzi sobie i z dystrybucją węgla, być może złośliwie, by zbuntować ludzi przeciw PiS. Mieszkańcy Sielc w tę jego narrację nie uwierzą.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap