back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Trzaskowskiego tour po mediach i ani słowa o Warszawie. Zdziwieni?

  Mer stolicy Rafał Trzaskowski odbył wczoraj tour po mediach. Część opinii publicznej uznała, że jest to efekt wewnętrznych sondaży Platformy Obywatelskie, z których wynika, że Tuska należy chwilowo schować i zastąpić Trzaskowskim. Nawet jeśli ten fakt nie jest prawdą, to PO powinna rozważyć taki wariant, bo z sondaży zewnętrznych wynika, że Trzaskowski cieszy się większym zaufaniem. Tylko, czy pielgrzymka po mediach i mijanie się z prawdą pana Trzaskowskiego pomoże w tuczeniu słupków sondażowych?

  W wywiadzie dla Radia RMF, wywiadzie prowadzonym przez obecnie największego sympatyka opozycji redaktora Terlikowskiego, Trzaskowski mówił o resecie z Rosją: „Myśmy zawsze mówili , że to się źle skończy”. Czy mówiąc „myśmy” Trzaskowski miał na myśli także swoich kolegów Tuska i Sikorskiego? Przypomnijmy. Kolega Trzaskowskiego i jego obecny szef Donald Tusk, tak mówił: „Chcemy dialogu z Rosją. Taką, jaka ona jest. Brak dialogu nie służy ani Polsce ani Rosji. Psuje interesy i reputację obu krajów na arenie międzynarodowej”. Radosław Sikorski przed kilkoma tygodniami u Moniki Olejnik przekonywał, że: „Polska prowadziła reset z Rosją. I to była słuszna decyzja. Myśmy byli przed Barackiem Obamą”. Po tej wypowiedzi Sikorski dostał bana na występy publiczne od swoich władz partyjnych. Ale żeby tak bana za prawdę dawać, tego już nie rozumiemy.

  Także pan Trzaskowski pielgrzymuje po mediach i odnosi się do resetu, a my byśmy chcieli wiedzieć, co gospodarz stolicy ma do powiedzenia, w sprawie zatrzymania i aresztu za korupcję jednego z burmistrzów Pragi Południe, który notabene jest członkiem Komisji Rewizyjnej Mazowieckiej PO.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: google.pl/theoniondaily

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap