back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Trzaskowskiemu radzimy: zanim coś powiesz o Warszawie, przespaceruj się po niej

  Tak, patrzymy codziennie na wycięte drzewa przy ul Gagarina w Warszawie. Zostały wycięte, bo Trzaskowskiemu zachciało się tramwaju do Wilanowa. Co ciekawe tramwaj ma iść inną trasą, ale przez Gagarina będzie szła nitka tzw. donikąd. Tną drzewa na jeszcze do niedawna zielonym Żoliborzy, Wawrze i Śródmieściu, gdzie wycinano drzewa pod poszerzenie jezdni, czy remont Placu Pięciu Rogów. Warszawa piłą drwala stoi, a mer miasta Rafał Trzaskowski na Kongresie Platformy Obywatelskiej mówi: „Warszawa jest jednym ze 100 zielonych miast Europy”.

  Internauci jakoś nie uwierzyli w tę deklarację Trzaskowskiego. Znany i lubiany „człowiek bóbr” prosi o tę tajemną listę na TT: „Poproszę o listę tych miast, a także z 10 które się do setki nie załapały, bo raczej ciężko w to uwierzyć.”. „Syf, brud, zaszczurzenie, Czajka, wycinka drzew, betonoza to faktycznie wyrazista zieloność – wy w większości macie bardzo wyraźnie zaburzone widzenie rzeczywistości (szkoda tylko, ze nie róbcie tego za swoje pieniądze)” – zauważa pan Piotr. „Bzdura, nie ma takiej ilości zielonej farby” – twierdzi pan Irek. „A szambo z Czajki służy tej „zieleni” jako odżywka.”.

  Panu Trzaskowskiemu radzimy: jeśli coś pan powie o Warszawie, najpierw niech się Pan po niej przejdzie.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap