back to top
wtorek, 23 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Trzecia fala

  Idzie trzecia fala pandemii. My drżymy. Już nawet Naczelnej kończy się gwarancja, bo chorowała 3 miechy temu. W przyszłym tygodniu minister Niedzielski ma wypowiedzieć się w sprawie ewentualnych obostrzeń. Jak podaje rzecznik rządu Piotr Mueller decyzje w tej sprawie będą podejmowane po analizie danych epidemicznych z kolejnych dni.

  Nie ważne, że rzecznik rządu podaje oficjalny komunikat, że kluczowe decyzje w sprawie obostrzeń zapadną w przyszłym tygodniu. Dla polityków lewicowej od wczoraj Platformy Obywatelskiej przyszły tydzień jest dziś o 15.00, bo na tą godzinę konferencję dotyczącą szczepień zwołał Michał Dworczyk.

  Oczywiście gdyby ktoś nie wiedział, to za trzecią falę pandemii odpowiedzialny będzie Prezydent Andrzej Duda. Tak wynika z twitterowego wpisu prominentnego działacza Platformy Obywatelskiej Sławomira Neumanna:” Podobno o 15 minister zdrowia zapowie nowe obostrzenia w związku z pandemią. Na szczęście Prezydent tego nie usłyszy, bo w tym czasie będzie zjeżdżał na nartach. Władza kompletnie olewa zakazy i nie daje dobrego przykładu a od Polaków oczekują samych wyrzeczeń.”. Do Pana Sławka jeszcze nie dotarła chyba informacja, że minister Niedzielski wraz premierem Morawieckim już jakiś czas temu postanowili otworzyć stoki. Zastanawiamy się zatem, jakiego zakazu nie przestrzega Prezydent RP, korzystając z możliwości zjazdu na nartach? Ach, no tak pan Sławek był zapewne w zespole pani Kidawy-Błońskiej do spraw legalizacji aborcji i przepracowany nie zauważył drobnej zmiany w łagodzeniu obostrzeń.

  Do chóru niezadowolonych z krótkiego urlopu na stoku Prezydenta Andrzeja Dudy dołączył też Dariusz Rosati i buch, już wiemy kto będzie odpowiedzialny za trzecią falę pandemii. Rosati bowiem tak komentuje: „Dziś 9 tys nowych zakażeń, nadchodzi trzecia fala pandemii. A prezydent @AndrzejDuda na nartach”.

  Panowie Neumann i Rosati już zapewne zapomnieli jak Platforma Obywatelska wzywała do zniesienia wszystkich obostrzeń związanych z pandemią. My martwimy się o moce Prezydenta. Jak on udźwignie ten ciężar przeniesienia trzeciej fali pandemii z Wisły na cały kraj. Jemu gwarancja też już się skończyła, także mógłby pogadać z nasza Naczelną i wspólnie poradziliby sobie z problemem by zadowolić członków Platformy Obywatelskiej. Naczelna także na urlopie i nie mamy wątpliwości, że zrobiła to po to by zaraza mogła zagościć w naszej redakcji.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap