back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Trzej przyjaciele z boiska

  „Trzej przyjaciele z boiska: skrzydłowy, bramkarz i łącznik
  Żyć bez siebie nie mogą, dziarscy i nierozłączni
  Niejeden mecz już wygrali, niejeden przegrać zdążyli
  Często się rozjeżdżali, lecz zawsze znów się schodzili”

  Jakże trafnie wybrzmiewa dziś ten tekst popularnej piosenki. Bo jak inaczej nazwać trzech panów, którzy dzisiaj wzięli sprawy w swoje ręce. Na popołudniowej konferencji prasowej pojawili się Jarosław Kaczyński, Jarosław Gowin i Zbigniew Ziobro. Krótka historia ich przyjaźni, to ni mniej ni więcej, jak jeden z wersów zacytowanego utworu. Ich drogi się rozchodziły i schodziły. Byli w innych partiach, tej samej, by ostatecznie jako przywódcy trzech prawicowych ugrupowań stworzyć szeroki blok Prawicy. Jeszcze nie tak dawno ich drogi mogły się rozejść, gdy jeden z Jarków lekko z niej zboczył, kierując się niby dobrem narodu. Dziś znowu są razem i z przekonaniem można przyznać, że ponownie stanowią jedność i kolokwialnie mówiąc nie dadzą sobie w kaszę dmuchać.

  Ta konferencja to był taki mały mecz. Bramkarz piłkę kopnął, skrzydłowy przejął, a łącznik strzelił bramkę prosto w światło bramki. Kogo? Opozycji, a prościej mówiąc senackiej hucpie. Polacy są zmęczeni gierkami opozycji pod przywództwem Platformy Obywatelskiej, która przy pandemicznym osłabieniu kraju, chce ratować swoją pozycję, największej partii opozycyjnej. Naszych „Trzech Przyjaciół” przekaz był jednoznaczny i oczekiwany przez społeczeństwo. Wybory odbędą się 28 czerwca i przeciwnik może zabrać ręcznik i udać się do szatni, by głowić się, jak nie spaść z tabeli do niższej ligi.

  My czujemy się usatysfakcjonowani tym wynikiem, tym bardziej, że takie rozwiązanie podpowiadaliśmy w niedawnym felietonie trenerce naszych chwatów, Elżbiecie Witek. Mecz zakończony wynikiem 1:0 dla drużyny „Trzech Muszkieterów”, można odetchnąć, bo następna kolejka za 3 lata.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: tvp.info
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap