back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Turysta Marek Chmaj. Laureat Olimpiady z wiedzy o PZPR

  Marek Chmaj, to ostatnio najbardziej gorące nazwisko w internetowej przestrzeni. Nic dziwnego, wszak to on był rozmówcą Banasia i łącznikiem żelaznego Mariana z Donaldem Tuskiem. Ten doradca marszałka Grodzkiego uciął sobie kilka pogawędek z Banasiem i dla wszystkiego postanowił je nagrać, aby Banasiowi nagle optyka się nie zmieniła.

  Czego jeszcze dowiedzieć się można o Marku Chmaju? Encyklopedią wiedzy niech będzie formularz paszportowy, który osobiście wypełniał Chmaj w 1989 roku. Z treści tego dokumentu dowiedzieć się można, że urodził się w 1969 roku, a na drugie imię dano mu Jerzy. Celem uzyskania paszportu przez ucznia Mareczka był wyjazd do Włoch w celach turystycznych. Ten przewodniczący Rady Młodzieży Szkolnej Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej chwali się na łamach formularza, że wyjazd turystyczny do słonecznej Italii jest nagrodą za zajęcie I miejsca w Olimpiadzie wiedzy o PZPR. W roku poprzedzającym wyjazd do Włoch Mareczek był na wycieczce w ZSRR, ale szczegółów nie podał. Możemy zatem tylko domyślać się, że ta ekskursja była wynikiem nagrody za zajęcie I miejsca w olimpiadzie wiedzy o KPZR.

  Jak już Mareczek wykorzystał wszystkie bonusy przysługujące mu za bycie dobrym komunistą, a wycieczki zagraniczne nadal go kręciły, to zboczył w drugą stronę i czerpie z niej jak widać korzyści.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap