back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  TVP Info – zlikwidować a może sprzedać?

  Donald Tusk, to rasowy kot. Oznacza swoje platformerskie terytorium. Nie będzie żadnych zapachów po starych kotach, które próbowały rządzić partią. Dziś jest ten najważniejszy kocur i robi swoje porządki.

  Wszyscy pamiętamy, jak ubiegłej zimy poseł Kierwiński przymarzał do witryny sklepowej zbierając podpisy pod projektem likwidacji publicznej telewizji. Pamiętamy Rafała Trzaskowskiego, który dzielnie rozdawał uśmiechy na Placu Zamkowym za podpisek za likwidacją TVP Info. Dziś to już tylko wspomnienia. Donald Tusk postanowił by telewizja nadal trwała. Tysiące podpisów właśnie lądują w platformerskiej niszczarce.

  Dziennikarze wspierający Platformę Obywatelską zmieniają stronę. Jeszcze do niedawna wspierali pomysł likwidacji TVP Info, dzisiaj już o tym nie pamiętają i przyklaskują inicjatywie Tuska. Kamil Dziubka, dziennikarz onet.pl pisze na twitterowym koncie: „Pomysł likwidacji TVP Info był skrajnie głupi – niezależnie od tego, jak to coś teraz wygląda”. Dziennikarze mediów prawdziwie opiniotwórczych mają zaś niezłą zabawę. Joanna Miziołek z „Wprost” na TT ironicznie pyta: „Serio? Dopiero Donald Tusk uzmysłowił Platformie, że zbieranie podpisów pod likwidacją TVP Info, to głupi pomysł?”.

  Zwrot akcji w sprawie TVP Info zauważają też politycy. Poseł Artur Dziambor z Konfederacji podpowiada inne rozwiązanie: „Jeden z głupszych pomysłów totalnej opozycji. TVP Info, jeżeli już, to można ewentualnie sprzedać nie likwidować. Likwidacja byłaby jednym z największych aktów niegospodarności jaki można sobie w dziedzinie mediów publicznych wyobrazić.”.

  Dzięki posłowi Dziamborowi otworzyły nam się oczy. To nie znakowanie swojego terytorium, a handlarski umysł Donka kazał mu wstrzymać inicjatywę. Wszak nikomu lepiej nie wychodziło wyprzedawanie wszystkiego co polskie, gdy stał na czele polskiego rząd, zatem myśli o przejęciu władzy w Polsce nadal buszują po umyśle brukselskiego salonowca.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap