back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  TVP kontroluje zarobki Sławka, a Sławek się za to obraził

  „Wysłałem do TVP sygnał, że zdaję sobie z tego sprawę, że kiedy byłem potrzebny, to
  mnie, nas, disco polo wykorzystywali. A jak jest zmiana frontu, to jesteśmy be” – mówi Sławomir Świerzyński, lider zespołu dico polo Bayer Full w wywiadzie dla onet.pl. I to jest proszę Państwa największy problem. Lider Świerzyński się obraził, bo nowy Prezes TVP Mateusz Matyszkowicz zarządził kontrolę zarobków w TVP. Na marginesie możemy dodać, że zapowiedział także podniesienie poprzeczki w rozrywce serwowanej przez TVP, co się łączy ze zmniejszeniem inwazji disco polo na koncertach firmowanych przez telewizje publiczną. W kolejnej części pan Sławek żali się, że on zarabiał marne pieniądze, bo to tylko 80 000 za koncert, a przecież są artyści, którzy wyciągają od telewizji aż 150 tysięcy.

  W związku z tym pan Sławek wydał oświadczenie za pomocą portali społecznościowych, że z telewizją współpracować już nie będzie. Nie wziął pod uwagę, że to telewizja raczej z niego zrezygnowała, bo drenował jej kieszeń, a jego muzyka nie była dla słuchaczy wartością dodaną. Perzy okazji obraził się także na PiS i zapewnia, że nie ma z nim nic wspólnego, a to zapewnienie, to jak zaproszenie do współpracy dla Donalda Tuska. Może Tusk przebije TVP i da panu Sławkowi zarobić te tęskne 150 tysięcy za koncert.

  Przy okazji przypomniało nam się, jak pan Sławek twierdził, że nie ma różnicy miedzy pedofilią a homoseksualizmem i to może być problemem przy współpracy lidera Bayer Full z liderem PO.

  Czy będziecie tęsknili za Bayer Full w telewizji, bo my chyba nie.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: donald.pl. onet.pl

  photo: domena publiczna/theoniondaily

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap