back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Tylko się nie przepracuj

  Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. To przysłowie, jak ulał pasuje do Prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Facet ma większe aspiracje polityczne, ale mu się nie udaje. Nie udało się zostać Prezydentem RP, a obecnie chyba nikłe są szanse na to, by to jemu Tusk powierzył tekę premiera lub choćby ministra jakiegoś ważnego resortu.

  W tej niesprzyjającej Trzaskowskiemu okoliczności przypomniało mu się, że od kilku lat piastuje funkcje mera stolicy. Zapewne codziennie rano, gdy w staje z wyra, rano to tak około 9, przypomniawszy sobie, że za coś mu Warszawiacy płacą, dostaje odruchów wymiotnych, ale co robić, jak się nie ma co się lubi, to trzeba pogodzić się z tym co się ma. Od kilku lat Warszawa dla Trzaskowskiego jest na trzecim poziomie zainteresowania, ale kasa się zgadza i może warto przedłużyć sobie ten wariant łatwego zarobku.

  Od lat Trzaskowski zajmuje się głównie swoim Campusem i kampanią wyborczą PO, ale wybory samorządowe się zbliżają, zatem warto poświęcić trochę czasu stanowisku, o którym się zapomniało. Warto przedłużyć nic nie robienie w Warszawie, a wyborcy już w przyszłym roku mają to zweryfikować. W związku z tym Trzaskowski postanowił rozpocząć trudną drogę do kolejnej kadencji i nic nie robienia.

  Na platformie „X” chwali się w swoim wpisie: „W drodze na Pragę-Południe. Oczywiście z tramwajem 😊. Przed nami cały dzień aktywności w różnych częściach dzielnicy, a na koniec otwarte spotkanie z mieszkańcami. Widzimy się o 18.00 w Terminalu Kultury Gocław. Do zobaczenia!”. Warszawiacy dostrzegli aktywność swojego prezydenta i w komentarzach piszą: „Jakby nie to zdjęcie, to nikt by nie uwierzył, że Rafał tramwajem jechał. Szok, normalnie”, „Od razu mowie, ze ja na ciebie nie będę głosować, w życiu nie było gorszego prezydenta w warszawie. Nawet hanka była lepsza”, „Znów się lansujesz resortowy bachorze”, „Tylko się nie przepracuj.”

  Tia, „Tylko się nie przepracuj”, to najlepsza puenata do warszawskiej aktywności Trzaskowskiego.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap