back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Ucz się Jasiu

  W jednym ze skeczów Kabaretu „Dudek”, grający solidnego ucznia, Wiesław Gołas skrzętnie zapisywał w kajeciku słowa mistrza: „Chamstwu w życiu należy się przeciwstawiać siłom i godnosciom osobistom”. Podobnie rzecz się ma w Platformie Obywatelskiej. Członkowie PO zapamiętali słowa mistrza, Donalda Tuska, który podczas wywiadu w TVN24 powiedział: „trzeba mieć mięśnie i determinację, a nie mazać się”.

  Zapamiętali i obrócili w czyn podczas weekendowych wyborów w Platformie Obywatelskiej. Pilni słuchacze Tuska z Oleśnicy, siłę swoich mięśni wypróbowali przy urnie. Byli tak zdeterminowani, że musiała interweniować oleśnicka policja. Nie obyło się także bez wizyty w szpitalnym ambulatorium ze skręconą ręką, jednego z krewkich uczestników zajścia. Przewodniczący komisji wyborczej tej lekcji nie odrobił, bo podczas wywiadu, którego udzielił zgromadzonym mediom był zdecydowanie zmieszany i zawstydzony.

  Gdy kilka godzin po zajściu i obiegnięciu informacji we wszystkich możliwych mediach, zobaczyliśmy komunikat MOP Oleśnica o treści: „Dwie maczety, siekierka, sześć metrowych rurek ocynkowanych, pojemnik z gazem znaleźli policjanci MOP Oleśnica” odetchnęliśmy z ulgą, że to nie był sprzęt bojowy członków Platformy, a jedynie kibiców z Krakowa jadących na mecz Zagłębia Lubin z Cracovią.

  No cóż, jakby to powiedział bohater skeczu Kabaretu „Dudek”: „Wężykiem, wężykiem”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: wpolityce.pl
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap