back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Ukraińcy chwalą polskie uzbrojenie a posłanka Kluzik jątrzy

  Ukraińskie wojska są już w Chersoniu. To bardzo optymistyczna wiadomość z frontu za naszą wschodnią granicą. Cieszą obrazki ukazujące mieszkańców Chersonia witających ukraińską armię. Cieszą wywieszone ukraińskie flagi na budynkach rządowych. Jeszcze bardzie cieszy fakt, że historia dzieje się przy pomocy polskiego uzbrojenia, które otrzymała ukraińska armia wyzwoleńcza.

  „Według Ukraińców nowe polskie uzbrojenie przekazane na Ukrainę ma tylko jedną wadę – jest go zbyt mało. Polski przemysł i ośrodki naukowe udowodniły tym samym, że są w stanie wyprodukować najnowszej generacji sprzęt wojskowy.” – napisał na TT największy portal informacyjny o tematyce bezpieczeństwa Defence24.pl. Takie informacje od Ukraińców leją miód na nasze serce, ale są tacy, którzy nawet przy tak optymistycznej dla Polski informacji jątrzą.

  Posłanka Kluzik z informacji podanej przez Defence24.pl chce zrobić sobie polityczny PR. „Cieszy!!! Dobrze gdyby jeszcze rząd PiS to zauważył i zaczął inwestować w polski przemysł! We wtorek mamy komisję obrony poświęconą naszemu przemysłowi. Czekam na zestawienie wydatków zagranicznych i dedykowanych polskim firmom.” – komentuje wpis Defence 24.pl posłanka Kluzik. Nie mogło być inaczej, przecież informacja przekazana przez Defence24.pl jest pozytywna dla obecnie rządzących. Przy okazji wydatków na zbrojenia może pani posłanka zainteresuje się także rozbrajaniem polskiej armii przez rządzącą koalicje PO-PSL.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: defence24.pl. twitter.com

  photo: defence24.pl

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap