back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Ulotkowa kampania

  Wczoraj wszelkiej maści prasa rozpisywała się o powrocie Tuska na wygodny fotel przewodniczącego Platformy Obywatelskiej. Ponoć zdecydowała wielkość gabinetów. Ten w brukselskiej chadeckiej siedzibie jest zdecydowanie mniejszy od tego, który obecnie zajmuje Borys Budka. Pewnie zimą ciężej jest wywietrzyć ze smrodu drogich, kubańskich cygar. Tak więc graniczną datą powrotu jest 23 czerwca i Borys Budka powinien raczej uprzątać pokój z własnych gratów, ale on chyba o tym nie myśli.

  Dzisiaj na portalach społecznościowych dzieli się z internautami swoim kolejnym genialnym pomysłem. Przedstawia on ulotki programowe, które zawierają: „2/3 ulotki to nasze postulaty programowe dla Was! 1/3 ulotki to miejsce na Waszą opinię!”.
  Na filmiku reklamowym Budka z potokiem niekończących się słów wymachuje ulotkami a obok stoi niewiasta dźwigająca urnę. Chciały baby równouprawnienia, parytetów i takich innych, to mają. Szczęścia na twarzy białogłowy próżno szukać mimo bliskości przewodniczącego. Może kobitka myśli, że na próżno tam stoi, bo 23 czerwca już inna twarz będzie firmowała tę kampanię.

  Internauci żywo reagują. Są już pierwsze komentarze. Pan Feliks pisze: „Ulotki były dobrym (skutecznym) nośnikiem informacji tak z 15 lat temu. Brawo 😉 kierunek przyszłość.” Pan Witold zauważa: „Budka jeszcze jest? Ponoć wylatuje 23.06”. Pan Kuba nawiązuje do polskiej kinematografii: „PO ma swojego Kobielę od sprawozdawczości? Oj, masz Pan naprawdę „zezowate szczęście”.”, a pan Darek wieszczy przyszłość ulotkowej kampanii: „Postaw kosz obok i powiedz gdzie po wyborach wylądują ,,nasze” postulaty halo potrzebny doktor na już :)”.

  A wszyscy członkowie PO w myślach proszą zapewne „Tusku wróć”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap