back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Upiorna myśl o Wiejskiej

  Jak już wcześniej pisaliśmy Donald Tusk pojawił się dzisiaj w programie „Jeden na jeden” u redaktor Agaty Adamek w studio TVN24. Poranna rozmowa mogłaby być czymś upiornym po urlopie, ale nie w TVN24 i nie u redaktor Adamek. Pani Agata cierpliwie wysłuchiwała wszystkich bredni Tuska w studio, ale także musiała radzić sobie, jako psychoterapeuta przed programem. Przynajmniej nam się wydaje, że powinna. Wszystko to za przyczyną depresji Donalda Tuska związanej z powrotem do polskiego Sejmu, co udało się nagrać przed wywiadem w studio. Donald Tusk tuż przed wejściem do studia spowiadał się w te słowa pani Agacie: „To jest tak upiorna myśl, że ja będę tam z powrotem siedział… na tej Wiejskiej”.

  My się temu Tuskowi nie dziwimy. Sami wpadlibyśmy w macki depresji, gdybyśmy musieli na Wiejskiej wysłuchiwać pokrzykiwań Budki domagającego się przerw, trajkotania Lubnauer, czy dowcipkowania Czarzastego. Na dodatek polscy podatnicy nie są tak hojni, jak ci brukselscy. Pracuje się ciężej i częściej niż w Brukseli.

  Zaniepokojeni początkiem depresji Tuska chcemy mu ulżyć w bólu. Apelujemy do wyborców w okręgu, w którym będzie startował, by nie kreślili krzyżyka przy jego nazwisku. Będziecie Państwo mieli szefa PO na sumieniu.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: onet.pl

  photo: domena publiczna

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap