back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Uzdrowienie b. ministra?

  W Platformie Obywatelskiej trwa konkurs. Konkurs na zohydzenie elektoratowi partii pod wodza Donalda Tuska. Mieliśmy już różne oblicza Sikorskiego, teraz dołącza Bartłomiej Sienkiewicz. Tak, to ten sam, który twierdził, że Polska, to “**** w d**ę i kamieni kupę”.

  Dzisiaj wpis na koncie społecznościowym Sienkiewicza opatrzony jest ilustracją kolejki ludzi wspinających się po trapie do helikoptera. Podpis do zdjęcia brzmi: “Rząd PiS ewakuuje polską ambasadę w Izraelu”. Jest to oczywiście nawiązanie do dzisiejszej informacji o ewakuacji dzieci ambasadora RP w Izraelu, Marka Magierowskiego, który ma obecnie status osoby niepożądanej. Nie mogło być innej reakcji polskiego premiera, Mateusza Morawieckiego, gdy Ministerstwo Spraw Zagranicznych Izraela zarekomendowało ambasadorowi RP w Izraelu “kontynuowanie wakacji w jego kraju”.

  Nie takiej reakcji spodziewał się Sienkiewicz w sieci, jaką dostrzec można spod pióra elektoratu pod jego postem. “Z każdym twoim tłit tracimy coraz bardziej nadzieję na twoje uzdrowienie b. ministrze…” – pisze Robert Smoktunowicz. ”Dzisiaj chyba jest jakiś konkurs na to, kto bardziej zohydzi KO jej wyborcom.” – komentuje kolejny internauta. “Co się z Panem dzieje? ściga się Pan ze Szłapką kto głupsze twitty wymyśli?” – pyta następny.

  No to kto wygra konkurs? Sikorski a może jednak Sienkiewicz? Panowie konkurują a PiS może spać spokojnie. Trzecia kadencja gwarantowana.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap