czwartek, 30 listopada, 2023
spot_img
More

  Najnowsze

  W 2024 roku ostatni gasi światło

  Gdy na człowieka nachodzi najbardziej depresyjny dzień w roku, znikąd nie ma pomocy, nic się nie chce, a dobry humor schowany jest najgłębiej, jak tylko się da, wchodzi ona, cała na biało, Iza Leszczyna. Nasze antidotum na fatalny nastrój. Nasza penicylina na chorobę zwaną brakiem dobrego samopoczucia.

  Właściwie, gdy wysłuchaliśmy matematycznych obliczeń Leszczyny, początkowo wpadliśmy w jeszcze gorszy nastrój. Bo jak tu się cieszyć, gdy w 2024 roku możemy nie być tym ostatnim, który zgasi światło. Izabela Leszczyna bowiem obliczyła, że z powodu smogu umiera 45 000 osób dziennie. Z naszych obliczeń wynika zatem, że do 2024 roku wygaśnie polski ród.

  Długo nie czekaliśmy jednak, by ten kiepski humor się utrzymał. Wystarczyło poczytać komentarze, które po rewelacjach Leszczyny, umieszczali w internecie nasi wymierający w błyskawicznym tempie rodacy. Internauta Matt na TT pisze o słabościach PO: „Myrcha miał problem ze stolicą Turcji. Kopacz ludzi teleportowała do czasów dinozaurów i bredziła o granicy węgiersko-syryjskiej. Leszczyna mówi, że codziennie z powodu smogu w PL umiera 45000 osób. Ci ludzie z przedmiotów szkolnych, to chyba najbardziej lubili długą przerwę”. Wojciech Wybranowski prosi Leszczynę o szczegóły, bo mu się spieszy: „Poseł Leszczyna – proszę podać dane, które potwierdzają Pani wypowiedz, ze – „codziennie 45 tys osób w naszym kraju umiera z powodu smogu”. Proszę o szybką odp. – chciałbym ją poznać przed zgonem, a w prognozowanym przez Panią tempie za mniej niz 1 tys. dni zginiemy wszyscy”. „Droga pani czas zatrudnić tłumacza jak Wałęsa Też potrzeba odkręcać pani głupoty” – doradza kolejny internauta.

  Czy planować huczne obchody okrągłej rocznicy urodzin, które wypadają w 2025 roku. Musimy zadzwonić do pani Leszczyny, by się upewnić.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap