back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Wałęsa wycofuje poparcie dla Putina – „tu i ówdzie”

  Nie jesteśmy medykami i nie wiemy jaki to rodzaj geriatrii, ale u Lecha Wałęsy choroba ta czyni spustoszenie w organizmie. To, że nasz były Prezydent RP paraduje w lecie w koszulce, a zimą w sweterku z napisem KONSTYTUCJA, to być może nie braki w garderobie, a odmiana natręctwa. Jednak, to co wygaduje była głowa naszego państwa to musi być schorzenie i chcielibyśmy wierzyć, że ma to związek z upływem lat.

  Lech Wałęsa objawił się w podcaście Rzeczpospolitej. Z wypowiedzi naszego noblisty dowiedzieć się można, że wszystko co osiągnął Władimir Putin, to za wstawiennictwem naszego rodaka, Lecha Wałęsy. Wałęsa przyznaje, że szanował i wspierał Putina “tu i ówdzie”. Niestety dni wodza Rosji są już policzone. Może zacząć wyprowadzkę z Kremla. Wszystko to za sprawą tego, że wg Wałęsy posunął się za daleko i już nie może liczyć na dalsze wsparcie pana Lecha. „Moim zdaniem za daleko przeszarżował i teraz nie można się cofnąć” – mówi Wałęsa i zapowiada marsz na Moskwę.

  Zanim odezwą się obrońcy Wałęsy głos w mediach zabrali już zwykli uczestnicy mediów społecznościowych. Przymiotnik stary odmieniany jest w wielu przypadkach. O objawach chorobowych też coś przebąkują komentujący i niekoniecznie tych związanych z matuzalemowym wiekiem. My będziemy bardziej powściągliwi i polecamy panu Lechowi zimną kąpiel, pobyt w sanatorium i Geriavit Pharmaton, który ponoć czyni cuda. Tu i ówdzie polecamy.


  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: wprost.pl
  photo by:


  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap