back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Walka o dobrobyt trwa! Premier Morawiecki nie traci żadnej okazji!

  Dzisiejsza podróż LOT-em dla pasażerów lecących do Brukseli była niezwykle słodka i smaczna. W roli stewarta na pokładzie pojawił się bowiem sam Premier Morawiecki z kartonem pączków dla współpasażerów.

  W fejsbukowym wpisie Premier pochwalił się swoimi preferencjami co do gatunku pączka. Z tego dobrobytu cukiernie wymyślają pączki oponki, donaty, wianuszki, a Pan Premier lubi te tradycyjne z różą. Nie z marmoladą! Marmolada to skojarzenie zamierzchłych czasów i oby nie wróciła. Nie podzielił się Premier z czytelnikami wiedzą, ile takich zjada w Tłusty Czwartek. Pewne jest jednak, że może ich pochłonąć wiele. Sylwetce Premiera nie zaszkodzi, a my tylko wzdychamy do tej myśli podziwiając własne krągłości w redakcyjnym lustrze.

  Życzymy Panu Premierowi skosztowania w dniu dzisiejszym wielu pysznych tradycyjnych pączków. Zjedzenie bowiem pączka w Tłusty Czwartek wieszczy dobrobyt, a brukselski kierunek podróży Pana Premiera zwiastuje, że z pustymi „kieszeniami” nie wróci.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: https://www.facebook.com/MorawieckiPL/

  photo by pixabay.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap