back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Wańka wstańka

  Platforma Obywatelska w przy wtórze pozostałych ugrupowań opozycyjnych domaga się wprowadzenia klęski żywiołowej. Borys Budka w sejmie robi przedstawienia i jak Wańka Wstańka w przewidzianym dla kubów czasie lub jako wniosek formalny, powtarza wyuczony na pamięć tekst, apelując o wprowadzenie stanu wyjątkowego. Starsi koledzy z PO zapewne zapomnieli mu powiedzieć, że przed laty byli autorami ustawy, która miała zapobiegać konieczności wprowadzania stanu wyjątkowego w takich jak dziś okolicznościach. A może powiedzieli, tylko wytłumaczyli młokosowi, że jak ją przygotowywali to myśleli o tych epidemiach, które Polska przeszła przed jej wprowadzeniem. Ot tak, chłopaki z PO znudzili się siedzeniem w sejmie i zamiast rozwiązywać sobie krzyżówkę, dla zabicia czasu, napisali sobie ustawę do niczego niepotrzebną. Inni koledzy zrobili psikusa i złożyli projekt pod rozwagę parlamentowi. Ten większością głosów głównie z PO ustawę przyjął i tak żarcik nabrał mocy prawnej i zobowiązał obecny rząd do jego przestrzegania. Obecny rząd poczucia humoru nie ma i postanowił przestrzegać zapisów ustawy.

  Mentor posła Budki, Donald Tusk też chyba radą nie służy. Wszyscy wszak pamiętają, że w trakcie jednej z powodzi, która nawiedziła Polskę i była bardzo dotkliwa, jako premier rządu mówił: „Nie sądzę, aby dzisiaj była potrzeba wprowadzania stanu klęski żywiołowej, chociaż mamy oczywiście klęskę żywiołową”.

  Panie pośle Budka śpieszymy z pomocą. Trzeba przykuć się łańcuchem do klamki w kancelarii premiera, rozpocząć strajk głodowy i wymusić wprowadzenie tego stanu. Tylko w ten sposób będzie Pan mógł zabrać ludziom dostęp do internetu, a wtedy „złote myśli” pana partyjnych kolegów nie będą hulały po ludziach, a pana słowa w umyśle rodaków będą miały jakiś sens. Na dzień dzisiejszy słabo to widzimy. Każda Wańka Wstańka ma swoją wytrzymałość i kiedyś może już nie dać rady wstać.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło:  twitter.com, sejm.gov.pl
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap