back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Warszawska Greta

  Mamy czas do 2030 roku. Czas by znaleźć miejsce, gdzie moglibyśmy zamieszkać. Oczywiście poza Warszawą. Niestety nasze warszawskie El Dorado skończyło się z dniem objęcia sterów władzy przez Rafała Trzaskowskiego.

  Trzaskowski w naszym imieniu podejmuje deklaracje. Szukamy w nich pozytywów. 8 sztuk nowych ubrań, to nas może cieszyć, gdy patrzymy na szafy naszych żon i nasze portfele, gdy udajemy się z nimi do galerii handlowych. Niestety w tym miejscu kończy się nasza radość z faktu, że Trzaskowski w ciemno do koalicji 40 miast, która chce nam ograniczyć spożycie mięsa do jednego plasterka wędliny na tydzień i jednego schabowego na miesiąc. Koniec z urlopikiem w ciepłych krajach, bo samolot ograniczony do jednego na dwa lata. Przyjdzie zatem marznąć nad polskim morzem. Nawet ser i mleczko tylko na wigilię i Wielkanoc. Samochód będzie miał jeden sąsiad w naszym apartamentowcu, zatem trzeba ciągnąć losy, który to będzie szczęśliwiec? Taki nam los zgotował nasz brat Trzaskowski.

  Jeśli zazdrościliśmy, że nie mamy naszej rodzimej Grety, to już ją mamy. Nasze żony zalewają się łzami i już wiemy, że będą chciały nadrobić w tym roku to, czego nie będzie im wolno od 2030 roku. Galerie Handlowe czuwajcie!

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: Supermeming

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap