back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Wg kowala ewakuacja Polaków z Izraela to „defilada” i „chwyt wyborczy”. „Polityka odbiera rozum i godność” – komentują internauci

  Dziś od rana śledziliśmy wydarzenia w Izraelu, ale nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy choć na chwilkę nie oderwali się od zadań poleconych przez Naczelną j.w. i wpadli na Kanał Sportowy. Jednak i na tym kanale poświęconym piłce nożnej nie można się było odciąć od krwawej wojny. Gościem programu prowadzonego przez Mateusza Borka był polski trener zamieszkujący w Beer Szewie, mieście położonym w południowym Dystrykcie Izraela i graniczącym z Gazą. Trener opowiadał, jak bardzo chciałby się ewakuować razem z synkiem.

  Polskie władze robią wszystko, aby umożliwić naszym obywatelom bezpieczny powrót do kraju. Na lotnisku Ben Guriona lądują nawet samoloty wojskowe, które pomagają w powrocie do kraju naszych rodaków znajdujących się na terenie Izraela. Cały świat podziwia sprawną akcję polskich służb, nawet Niemcy.

  Nasza opozycja żyje jednak w innej bańce. Dla Pawła Kowala, posła Koalicji Obywatelskiej pomoc wojskowa w ewakuacji, to „defilada” i „chwyt wyborczy”. Wszystko co mogło opaść nam opadło, gdy usłyszeliśmy te słowa podczas Rozmowy Piaseckiego w TVN24. Słowa Kowala skomentował „człowiek Bóbr” na platformie „X”. „Panie Pawle Kowal, jeśli wg Pana wysyłanie samolotów po Polaków do Izraela to „defilada” i „chwyt wyborczy”, to życzę Panu, by jeśli znajdzie się Pan w takiej sytuacji, to wyłącznie na tydzień przed wyborami. Jest Pan najlepszym przykładem tego jak polityka odbiera rozum i godność”

  Tej naszej opozycji już się styki w mózgu nie zwierają. Drżymy na samą myśl, że mogliby wygrać wybory.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com/tvn24

  photo: twitter.com/tvn24

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap