back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Wielki zapomniany

  Jak rzetelną jest stacja TVN możemy się dzisiaj przekonać przy okazji montowania przez nią reklamówki złożonej z materiałów archiwalnych. W okienku pojawiają się wszystkie „tuzy” stacji z najbardziej „bezstronnymi” dziennikarkami Moniką Olejnik i Katarzyną Kolendą-Zaleską. Prawie nam się w oku łza zakręciła na myśl, że stać się może faktem, iż panie te będzie można oglądać wkrótce wyłącznie na ekranach naszych laptopów. No ale halo!, gdzie się podział pan Kamil Durczok, który przez wiele lat kierował zespołem newsowym TVN24. Jakaś niemoc pamięci u montażystów reklamówki?

  ten odnotował także sam zainteresowany. Na twitterowym koncie wylewa swoje żale i pisze: „O… Niezła dyskusja się rozpętała w związku z moją 10 letnią pracą w TVN i TVN24. Duma, że mogłem przez 10 lat kierować najlepszym zespołem newsowym w Polsce. Żal pomieszany ze złością po brutalnym wycięciu ze WSZYSTKICH materiałów w archiwum. Ale mimo to murem za TVN”.

  Ulało się panu redaktorowi, ale trzeba przyznać, że zaimponował nam mimo wszystko swoim jakże „ważnym” wsparciem dla kolegów. Kamil Durczok na trwałe jest wszak wpisany w historię stacji i pewnie były w niej do dzisiejszego dnia, gdyby „k***a stół był nie up*******ny”.

  Czy to była rzetelna robota dziennikarska, by zapomnieć o tak ważnym komponencie osobowym stacji, gdy montowało się wzruszający filmik oparty na jej historii?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap