back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Wielowieyska atakuje Tuska. Wielowieyską atakują posłowie KO

  Boki można zrywać. Wczoraj zmasowany atak Gazety Wyborczej na Platformę Obywatelską. Najpierw Wroński ze swoim felietonem, w którym ocenia pracę sztabu PO, jako katastroficzną. W kolejnych godzinach sobotniego dzionka Dominika Wielowieyska, która proponuje zmianę lidera na opozycji, a liderem tym, jak do tej pory ma być Donald Tusk.

  Wrońskiemu nie specjalnie się oberwało, zaś pani Dominika musiała odpierać ataki Sienkiewiczów i spółki. Bartłomiej Sienkiewicz natychmiast po przeczytaniu tekstu Wielowieyskiej napisał na TT: „Pani redaktor Wielowieyska wzywa dziś lidera najsilniejszego ugrupowania opozycyjnego do rezygnacji. W roku wyborczym, który zdecyduje czy PiS straci władzę. Czasami bardziej rozumiem hejt mediów rządowych obawiających się wygranej Tuska, niż dziennikarzy wolnych mediów.” Do Sienkiewicza dołączył poseł Grzegorz Furgo, który dodatkowo postanowił ocenić kondycję psychiczna Dominiki Wielowieyskiej. „Dominika Wielowieyska uważa, że Donald Tusk powinien zastanowić się nad oddaniem władzy w PO nowym politykom. Tak.. szczególnie w roku wyborczym. Trzeba to w końcu powiedzieć: „Żeby głupota mogła latać.. Wznosiła by się Pani jak gołębica”. – napisał Furgo na Twitterze.

  Pani redaktor palce się grzeją na klawiaturze, bo uznała, że musi odpisać wszystkim swoim oponentom. Do kłótni posłów PO z dziennikarką Gazety Wyborczej odniosła się posłanka Lewicy Anna-Maria Żukowska, która zaćwierkała na TT: „Polityk opozycji kanseluje dziennikarkę od lat sprzyjającą opozycji. Polska, rok 2023, schabowy na oleju, niekoloryzowane.”.

  Do wyborów jeszcze kilka miesięcy, a największa partia opozycyjna nie dość, ze ponosi fiasko w budowaniu wspólnej listy, to jak widać jest już na noże ze swoim największym periodykiem. Co to jeszcze się wydarzy?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap