back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Winny znaleziony

  Wizyta u stomatologa nie należy do przyjemnych. Jeśli wybierasz się jedynie na konsultację, to ten wredny dentysta zawsze coś wypatrzy. Łatanie nawet małego ubytku u większości budzi lęk przed mękami na fotelu dentystycznym. Dzień sądu stomatologicznego dopadł też dzisiaj naszego redakcyjnego kolegę. Rankiem zamiast do pracy udał się do swojej osiedlowej przychodni stoczyć nierówną walkę ze stomatologiem. Zalękniony usiadł przed gabinetem i by odsunąć czarne myśli, drżącą ręką odpalił twitterową aplikację. Ciało zapomniało o strachu, a umysł wprawiony został w fenomenalny nastrój.

  Tym czynnikiem, który zapanował nad strachem naszego kolegi był tweet. Tweet z fragmentem wywiadu prawdziwej prezydent Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, którego udzieliła tuż po wczorajszym spotkaniu Klubu Platformy Obywatelskiej. Pani poseł powiedziała: „Gdyby nie COVID-19, to wielu problemów byśmy w PO nie mieli”.

  No i bach! Nie Kaczyński tym razem, a COVID-19 spowodował 12 procentowe poparcie dla Platformy Obywatelskiej. To ta wstrętna zaraza kierowała 51 parlamentarzystami KO, którzy napisali apel, w którym wskazywali na kryzys przywództwa w partii. To przez tę okrutną bakterię posłanka Mucha zasiliła szeregi partii Szymona Hołowni, a europosłanka Thun z hukiem pożegnała się z PO. Koronawirus był przyczyną wyrzucenia Rasia i Zalewskiego. Na koniec, to pandemia spowodowała, że PO stała się partią eurosceptyczną i nie poparła ratyfikacji Funduszu Odbudowy. Jeśli COVID-19 osłabił partię, to jak ta partia z aspiracjami do rządzenia miałaby poradzić sobie w sytuacji kryzysowej kraju w okresie epidemicznym? Tego najstarsi górale nie wiedzą.

  Posłanka brnęła dalej w tę narrację i oświadczyła: „Jak ludzie przez rok się nie widzieli, to zaufanie zostało lekko osłabione”. To znaczy ni mniej ni więcej tylko to, że zaufania nadal nie ma i tylko ocieranie się o siebie pozwoli na odbudowanie osłabionego morale kierownictwa partii.

  Jarosław Kaczyński może odetchnąć. Tym razem nie on był przyczyną spadku PO w sondażach. Odetchnął też nasz kolega, którego z tym dobrym nastrojem powitał dentystyczny fotel. Nawet lekki ból podczas zabiegu nie był w stanie mu go popsuć. Radzimy zatem. Przed wizytą u dentysty, by zapomnieć o stresie, krótki przegląd wypowiedzi polityków PO. Efekt murowany.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap