back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Wizjoner Miedwiediew

  O tym jaki jest stan umysłu prominentnych polityków w Rosji świadczy wpis na Twitterze Dmitrija Miedwiediewa. Ten polityk z kręgu najbliższych ludzi Putina zabawił się w wizjonera i zamieścił przepowiednię na 2023 rok. Oczywiście przepowiednia z tych, które miały usatysfakcjonować jego szefa, gdyby ten zagościł osobiście na TT i treść jej przyswoił.

  Miedwiediew wieszczy na 2023 rok:
  1. zajęcie przez Polskę i Węgry „zachodnich regionów dawnej Ukrainy”,
  2. powstanie IV Rzesza, która obejmie terytorium Niemiec i państwa satelickie – „Polskę, kraje bałtyckie, Czechy, Słowację, Republikę Kijowską i innych wyrzutków”,
  3. ogromny wzrost cen ropy i gazu, powrót Wielkiej Brytanii do Unii Europejskiej,
  4. rozpad Unii Europejskiej
  5. wojnę między Francją a IV Rzeszą, która doprowadzi do podziału Polski i Europy,
  6. wybuch wojny domowej w USA, w rezultacie której Teksas ogłosi niepodległość.

  Przepowiednia z tych, które kwalifikują „przepowiadacza” Miedwiediewa do ulokowania w miejscu bez klamek. Tak wypruł mózgi Putin swoim pochlebcom.

  Miedwiediewowi postanowił odpisać Elon Musk. Napisał pod postem rosyjskiego polityka, że przewidywania rosyjskiego polityka są „epickie” i dodał, że „to zdecydowanie najbardziej absurdalne prognozy, jakie kiedykolwiek słyszał”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap