back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Wojenka: „na młodzież”

  W felietonie dla Dziennika Polskiego marszałek Terlecki z PiS pisze o Platformie Obywatelskiej,a właściwie o jej problemach. Zgodnie z wiedzą Terleckiego: „o nowej partii „mówi się dziś w Platformie, a rozmaici jej posłowie snują plany przełomu politycznego zaraz po tegorocznych wakacjach”. Marszałek zastanawia się, czy ta nowa partia może powstać wokół Rafała Trzaskowskiego.

  Rafał Trzaskowskie właśnie reklamuje drugą edycję Campusu Polska. Już chodzi lista gości zaproszona na campus. Jest na niej ambasador USA Brzeziński, a czy znajdzie się miejsce na obozie dla Donalda Tuska tego jeszcze nie wiadomo. Gdyby przewidywania Terleckiego miały się sprawdzić, to raczej w tym roku Tusk będzie zmuszony campusowe występy gości śledzić w internecie.

  Żeby pokrzyżować plany Trzaskowskiemu, by budować coś bez Tuska, szef PO postanowił równolegle do campusu prowadzić szkolenia dla młodzieży. Tym razem będą to MeetUpy, szkolenia dla dla młodych ludzi związanych z polityką i życiem publicznym. Tym razem będzie to „cyrk” objazdowy w kilku miastach Polski. Na Meet Up już został zaproszony lider Platformy Obywatelskiej.

  Polska młodzież będzie zatem rozrywana przez Platformę Obywatelską. Będzie się szkolić na campusach i MeetUpach i podejmowała decyzję: Trzaskowski czy Tusk. Już dzisiaj jej współczujemy, bo ani ten ani ten nie wzbudza naszego entuzjazmu. A Czy im na tej młodzieży naprawdę zależy. Raczej zachowują się jak koty, które chcą zaznaczyć, który z nich ma większy potencjał do kierowania Platformą, tylko czemu kosztem młodzieży.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: wprost, Dziennik Polski

  photo:


  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap