piątek, 19 sierpnia, 2022
spot_img
More

  Najnowsze

  Wojewoda z PiS ratuje reputację Trzaskowskiego

  „Nic lepszego dzisiaj nie zobaczycie J. Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zaprosił zagranicznych gości, w tym Panią Elise Fereire, Komisarz ds polityki regionalnej oraz media na konferencję otwarcia nowych stacji metra, ale…. Sami zobaczcie jak wyglądała ta kompromitacja” – napisał na twitterowym koncie Maciej Stańczyk i dołączył filmik. Na filmiku goście wysłuchują żałosnych tłumaczeń, że niby jeździ, niby można się przejechać, ale w kaskach. Gospodarz stolicy, tak bardzo chciała zaimponować Pani Komisarz Elise, że chciał zapewne, by przecięła wstęgę. Nie przewidział jedynie tego, że by nożyczki poszły w ruch potrzebne są stosowne pozwolenia na użytkowanie, a tych po prostu zabrakło.

  Internet pęka ze śmiechu i komentuje. „ Monty Python ma godnych następców” – pisze Radosław Fogiel, rzecznik PiS. „Wydarzyło się w Warszawie za rządów Trzaskowskiego. Goście zjechali na otwarcie stacji metra, która formalnie nie miała jeszcze zgody na użytkowanie. Jakby powiedziała pani Bieńkowska z Platformy Obywatelskiej: ale jaja, ale jaja” – dodaje senator Maria Koc. „Trzaskowski po prostu przynosi pecha” – zauważa pan Michał.

  My dodamy, że imprezkę uratował wojewoda Radziwiłł. Tak, ten z PiS. W szybkim tempie wydał pozwolenia, aby pani Komisarz Elise nie sfatygowała sobie fryzury pod kaskiem.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com


  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap