back to top
poniedziałek, 17 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Wojna domowa

  „Szybko poszło #PartiaObciachu” napisał poseł Krzysztof Sobolewski na swoim twitterowym koncie. Wszystko to za sprawą wcześniejszego wpisu na tym samym portalu Platformy Obywatelskiej, który brzmiał: „Czas na zmiany!” Nie, to nie był „człowiek bóbr”, to najprawdziwsze konto Platformy Obywatelskiej. Przewodniczący Budka chyba stracił kontrolę i nie dostrzegł wewnętrznego rozłamu.

  Wcześniej Super Express donosił na swoich łamach o buncie senatorów Platformy Obywatelskiej. Buntowi przewodzi Antoni Mężydło, którego droga polityczna zaczęła się od Prawa i Sprawiedliwości. Mężydło skarży się dziennikowi: „Budka powinien oddać szefostwo formalne i Trzaskowski powinien go zastąpić. Przegramy wybory, jeśli Trzaskowski nie zostanie szefem partii. Z Budką źle wygląda wizerunkowo to wszystko” i dodaje, że przekonuje kolegów, by zmienić szefa na Trzaskowskiego.

  Piekło się rozpętało w platformianym mateczniku. Już szef odpowiedzialny za media społecznościowe zapewne poleciał ze stołka. Pan przewodniczący Borys Budka w trybie pilnym wezwał detektywów Szczerbę i Jońskiego. Widać to było w trakcie konferencji prasowej przy Stadionie Narodowym, że kontrola była zrobiona po łebkach, bo wskazane nieprawidłowości okazały się nie mieć miejsca, o czym zapewnił prezes PI2012plus, Włodzimierz Dola. Tym razem to prezes wprosił się na briefing naszych dzielnych zuchów.

  Detektywi Joński i Szczerba mają znaleźć kreta, który tak beztrosko poczyna sobie na portalach społecznościowych Platforma org. Zanim jednak to nastąpi przewodniczący Budka zabiera głos na twitterowym koncie i na wezwanie współtowarzyszy do zmian pisze: „Sprawa jest poważna, nie lekceważę jej!” i czeka na wyniki kontroli wewnętrznej w Platformie Obywatelskiej.

  Wieść gminna niesie, że szykują się jakieś weekendowe „jasełka” Platformy Obywatelskiej. Czy przewodniczący Budka złoży broń? Co z Nową Solidarnością, tak hucznie zapowiadaną i mająca nawet stronę internetową, gdy Trzaskowski przejmie berło? Czekamy z niecierpliwością.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com, se.pl
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap