back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Wojna Polaków z Polakami

  Ta wojna Polaków z Polakami może się dla nas naprawdę źle skończyć. Ostatnie orzeczenia sądów w stosunku do czynów krewkich rodaków, to zapewne sprzeciw w stosunku do partii rządzącej. Sędziowie, którzy nie zgadzają się na areszt dla osób, którzy nie mają zahamowań i leją po gębach powodują, że po ulicach krążą niebezpieczni bandyci. Krążą, budzą strach, ale nie tylko z powodu pięści, która za chwilę może wylądować na czymś policzku, ale bezkarnie rozdają zarazki koronawirusa, bo nic sobie nie robią z faktu bycia zarażonym. W przypadku wybrzeża wyroku nie można też kojarzyć z forsą tatusia. Złomotanie dziennikarza telewizji publicznej było wystarczającym faktem, by sędzia aresztu nie zastosował.

  Politycy opozycji wyprowadzają ludzi na ulicę w środku pandemii. Krzywa zachorowań rośnie, a oni dalej nie są z siebie wykrzesać apelu o nie gromadzenie się. Kluczą, kombinują, jak za sytuację przenieść odpowiedzialność na rządzących, a słowa STOP dalej nie słychać. Nawet gdy śmiertelność będzie rosła w galopującym tempie oni, jak przewodniczący Budka nadal będą robili sobie selfie wśród demonstrujących. Za nic mając apele lekarzy rodzinnych i ratowników medycznych.

  Do polityków opozycji i sędziów dołączyli dyrektorzy szpitali. Wojska Obrony Terytorialnej chcą wspomóc medyków w pracy, a dyrektorzy szpitali pomocy tej przyjąć nie chcą. Niech lekarze padają ze zmęczenia na pysk, ale WOT kojarzy się szpitalnym decydentom z partią rządzącą, zatem nie wpuszczą ich do placówek. Nie ważne dla dyrektorów szpitali, że mamy wyjątkową sytuację w kraju i waśnie należy zostawić za drzwiami. Ważne aby po trupach rodaków dać w przysłowiowego ryja partii rządzącej. Adrian Zandberg z opozycyjnej partii Razem mówi w Polsat News o pomocy oferowanej Polsce przez niemiecki rząd „To nie czas na dąsy. Jeśli sąsiedzi chcą nam pomóc, to się tę pomoc przyjmuje.”. Panie Adrianie może taki sam apel wygłosiłby pan do dyrektorów polskich placówek szpitalnych? Zacznijmy od naszego poletka.

  Profesor Zembala w wywiadzie telewizyjnym powiedział, że Morawiecki jest najlepszym premierem na obecne trudne czasy. Jednak jego rejtanowski heroizm pomoże, gdy trwa wojna Polaków z Polakami?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com, polsatnews.pl
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap