back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Wraca wariant ulica

  Używając nomenklatury piłkarskiej, nie rusza się nic w tabeli wyborczej partii politycznych. Nie rusza się nic w kontekście prowadzenie, bo nadal na pierwszym miejscu PiS i idzie w górę, a Platforma Obywatelska choć nie spada z pozycji wicelidera, to nadal nim jest mimo, że Donald Tusk obiecywał zdobycie wyborczego Pucharu Polski. Organizacja z Nowogrodzkiej może raczej spać spokojnie, a PO zaczyna myśleć o zmianie „trenera” i coraz częściej mówi się o zastąpieniu Tuska Trzaskowskim. Mówią nawet zawodnicy partii z Wiejskiej.

  Trenerowi Tuskowi nie pozostaje nic innego, jak zacząć grać nie omijając brutalnych fauli, tylko czy to coś da. Pozycja Tuska została tak bardzo osłabiona, że postanowił uruchomić zapowiadane wyjście na ulicę. „Dziękuję za wsparcie, ale nie pocieszenia mi trzeba, tylko Waszej determinacji i wiary w zwycięstwo. Wzywam wszystkich na marsz w samo południe 4 czerwca w Warszawie. Przeciw drożyźnie, złodziejstwu i kłamstwu, za wolnymi wyborami i demokratyczną, europejską Polską.” – pisze Tusk na Twitterze, zaczynając swoją brutalną gierkę.

  Internet już komentuje. Robert Smoktunowicz pisze na tym samym portalu społecznościowym: „Nadszedł zapowiadany przez Donalda Tuska #CzasUlicy 4.06.2023. Marsz przeciwko PiS. Przypomnijmy jego słowa z 2.07.2022 „Przyjdzie taki moment, że zorganizujemy się na ulicy, jeśli ta władza nie zniknie”. Konwencja Przyszłości. Kiedy nie potrafisz wygrać demokratycznych wyborów…”. „Wraca wariant ulica. 4 czerwca zjadą do Warszawy autokary z działaczami Koalicji Obywatelskiej z całej Polski. Mobilizująca dla swoich (***** ***). Tyle, że dla progresji, przełamania ośmioletniej niemocy, potrzebna jest oferta dla wyborców środka. Ulica jej nie da. Czasu coraz mniej.” – zauważa Marcin Palade.

  Pierwsze przymiarki do zapowiadanego przez Tuska wyjścia na ulicę już są. Niejaka Augustynek, zwana „babcią Kasią” dzisiaj wykrzykiwała na ulicach: „Jarek, zaje****y Cię niedługo. Warto przypomnieć, że „dama” ta była kandydatką do tytułu Warszawianki Roku, a Trzaskowski mówił o niej: „Nasz autorytet i duma”.

  Takich autorytetów i dumy możemy się spodziewać 4 czerwca w asyście Donalda Tuska.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com/domena publiczna

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap