back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Wspólna lista – Lewica wchodzi PSL wychodzi

  Jeśli Donaldowi Tuskowi nadal śni się być liderem wielkiej listy opozycyjnej, to chyba dzisiejszego dnia jego sny i marzenia można wrzucić do kosza. Wszystko to za sprawą jednego zdania, ale jakże ważnego dla tej inicjatywy. A może Donald Tusk już się przebudził.

  Na wielkim zakończeniu Campusu Donald Tusk debatował z Rafałem Trzaskowskim. Jedno zdanie Tuska odnotowała cała Polska. „Aborcja będzie w Polsce dozwolona do 12 tygodnia ciąży. Osobiście dopilnuję aby politycy o innym poglądzie nie znaleźli się na listach.” – powiedział Tusk zgromadzonej młodzieży na Campusie.

  Mamy zatem zdecydowany skręt Platformy Obywatelskiej na lewo. Odnotował ten fakt Włodzimierz Czarzasty, który już nie widzi problemu ze wspólną listą. No raczej, przecież takimi sformułowaniami PO zabiera głosy przynależne Lewicy. Zatem lepiej nie czekać, aż się znajdzie pod kreską. Lepiej już zaklepać wziątki na listach PO. Odmiennego zdania jednak są politycy PSL. Miłosz Motyka na twitterowym koncie napisał: „Zwrócę uwagę na jedną rzecz – Donald Tusk tym sposobem wykluczył wspólne listy.”.

  Zatem wspólnych list nie należy oczekiwać. Lewica do tej pory je blokowała, dziś robi to ustami Motyki PSL.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: domena publiczna/twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap