back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Wszechmogący”

  Uderz w stół nożyce się odezwą. Jest zwolnienie Nowaka z aresztu, a media się gotują. Donald Tusk okazał się wybawicielem, człowiekiem do sprawy każdej. Bez niego to pewnie ziemia by stanęła w miejscu i nawet wskrzeszenie Kopernika nic by nie pomogło.

  Kilka minut po ogłoszeniu amnestii dla Nowaka obecny członek Polska 2050, Tomasz Zimoch pisze na twitterowym koncie: „Siła Tuska”. Jak poseł Zimoch tak twierdzi, to nie można tej sugestii zlekceważyć. Nawiązując do profesji posła Zimocha poprosimy, by Donald Tusk wezwał naszych piłkarzy, by zaczęli strzelać gole i wygrali Euro 2021. Bez Tuska będzie to absolutnie niemożliwe.

  Do sprawy odniósł się Zbigniew Hołdys. Dla niego także Tusk jest Donaldem Wszechmogącym, ale przy okazji upomina tych, którzy rączki do zwolnienia Nowaka dotychczas nie przyłożyli i pisze na TT: „Znamienne, że przez blisko rok nikt z PO nie zaapelował publicznie o uczciwy proces dla Sławomira Nowaka, zakończenie aresztu wydobywczego i ew. Przedstawienie podejrzanemu zarzutów – potrzebny był do tego Donald Tusk”. I tak Borys Budka z kolegami dostali po łbie od Hołdysa za milczenie w sprawie 11 zarzutów korupcyjnych dla Nowaka. Przecież to taka malutka skala zarzutów, a oni pochowali się w mysich dziurach, aż Papa Donald tej ignorancji nie wytrzymał.
  Stacja TVN24 posunęła się jeszcze dalej. Ci dotarli do informacji, że to prokuratura nie przedłużyła aresztu dla Nowaka. Jakaż pokrętna ta prokuratura. Najpierw zwalniają ministra „Budzika” a zaraz po orzeczenie składają deklaracje, że się będą odwoływali. Tego nawet Wszechmogący Tusk by nie wymyślił.

  W nadzwyczajne możliwości Tuska wierzy także redaktor Przemysław Szubartowicz, ten sam co został zatrudniony przez Kozaka-Zagozdę do redagowania „Soku z Buraka”. Szubartowicz napisał list do Donalda Tuska i zamieścił go na TT: „List do Donalda Tuska. Panie premierze, obóz władzy odmalowuje Pana jako osobę wszechmocną. A to spiskuje Pan z Putinem, a to uwalnia Nowaka. Piszę, bo chciałbym kupić parę rzeczy, ale niestety sklepy są zamknięte. Czy mógłby Pan już skończyć tę pandemię i otworzyć? Kreślę się.” Panie Tusku” „nie bądź pan rura i nie pękaj”. Otwórz redaktorowi Szubartowiczowi sklep dla dorosłych, bo już mu się akcesoria do gry wstępnej zużyły.

  Nie mamy wątpliwości. Bez udziału Tuska już nic się wydarzyć nie może. Mamy i my jedną prośbę do niego: Niech zniknie z kont społecznościowych naczelny troll chadeckich europosłów. Czekamy i wierzymy.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap