back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Wszechwiedzący pilot

  Maciej Lasek. Czy ktoś z Państwa wie, kto to jest? Jeśli nie, to przypominamy. To ten sam, który ponoć zna się na katastrofach lotniczych. Ten sam, który przez katastrofę smoleńską został odkryciem Platformy Obywatelskiej. Jak już go odkryli, to zrobili posłem. Jako poseł jeszcze do niedawna raczej go nie było widać, bo i katastrof lotniczych nie dostrzeżono. Jednak ostatnio postanowił się rzeczony Lasek uaktywnić.

  Pozazdrościł naczelnym kontrolerom Koalicji Obywatelskiej, Jońskiemu i Szczerbie popularności. Wkręcił się zatem do ich grona podczas kontroli PLL LOT. Kontrola oczywiście zakończyła się klapą, bo Lasek jest specem od katastrof. Katastrof w ogólnym pojęciu.
  Obecnie poseł Lasek został specjalistą od wszystkiego. Od historii, gospodarki, ekonomii. Nie wiemy jak nam się przydarzyła wtopa z kliknięciem obserwowania posła Laska. To nasza, redakcyjna katastrofa, bo co trzeci post na portalu społecznościowym to wynurzenia na każdy temat Macieja Laska. Być może to zadanie od przewodniczącego Budki, bo aktywności poselskiej raczej nie odnotowaliśmy.

  Poseł Lasek w internetowej przestrzeni krytykuje program „Nowy Ład”. Program przewiduje zwolnienia od podatku emerytur i podniesienie kwoty wolnej od podatku. Zdaniem posła Laska to „Nowy Bałagan”. Zapewne emeryci i polscy podatnicy zachwyceni są krytyką poselskiego nowicjusza, tym bardziej, że jego partia jedyne co zrobiła to podniosła wiek emerytalny.

  Nuworysz ma także zdanie na temat ORLEN-u i jego prezesa. Nie podoba mu się porównanie dramatycznych danych spółki z czasów rządów jego kolegów z PO z obecnymi i odsyła do wiarygodnego źródła, jakim jest tuba PO, TVN24. Zaprasza też do oglądania Klubu Swobodnej Myśli, gdzie on razem z redaktorem z Gazety Wyborczej, Czuchnowskim będą odkrywali prawdę o Polsce. Gazeta Wyborcza i prawda? Czuchnowski i prawda? Lasek i prawda? Nic bardziej nas dzisiaj nie rozśmieszyło.

  W przeciągu dwóch dni Lasek pisał jeszcze o: kobietach, komisji smoleńskiej, wolności słowa, rafinerii w Możejkach, tunelu pod Świną i ……. i palec nas rozbolał od przewijania szukając końca postów z ostatnich 48 godzin.

  Taka to katastrofa ten Lasek.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap