sobota, 26 listopada, 2022
spot_img
More

  Najnowsze

  Wszystkie groupony na zabieg łagodzenia rysów twarzy wykupione na pniu. Lider KO zaszalał.

  Zabieg łagodzenia rysów twarzy był pilotażową ofertą, którą wprowadził na rynek jeden z warszawskich ekskluzywnych gabinetów kosmetyki i medycyny estetycznej. Wypuszczenie serii kuponów miało wysondować popyt na tego rodzaju usługę. W ciągu pierwszych 15 minut wszystkie zabiegi zostały wykupione i opłacone przez lidera KO.

  Okazja idealnie wpisała się w nowe otwarcie kampanii Koalicji Obywatelskiej pod hasłem „Łagodna twarz” i ma być dodatkowym wsparciem w czynieniu z polityków opozycji gołębi pokoju. Do tej pory u jednego z jubilerów zamówiono dla wszystkich polityków formacji przypinki przedstawiające pacyfę a dziesięciu krawców pracuje nad skompletowaniem im garderoby w kolorze niewinnej bieli.

  Pragniemy zaznaczyć, jak bardzo to odmienne od nikczemnej postawy partii rządzącej, która jest aktualnie w trakcje realizacji budowy ognistego rydwanu dla boga wojny, jak oczywiście bez cienia hejtu i w iście pokojowy i konsyliacyjny sposób nazwał lidera PIS jeden z dziennikarzy sprzyjającego opozycji Onetu.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap