back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Wszystko Ci mogę dać

  No co my byśmy zrobili bez tego Donalda Tuska? No co? Przecież dobry pan prawie wprowadził 500+ tylko mu w tym PiS przeszkodził wygrywając wybory, a to zupełnie nie ważne, że zanim PiS wygrał on zwiał do Brukseli. Wieku emerytalnego też nie chciał podnieść, to niesubordynowani jego koledzy posłowie namawiani zapewne przez Kosiniaka-Kamysza podnieśli łapki w górę. Prawie udało mu się zatrzymać budowę NS2, tylko cioteczka Angela, która przecież też była przeciw, przekonała go, że projekt jest zbyt zaawansowany.

  Po tych wszystkich sukcesach przyszedł czas na Fundusz Odbudowy. Roman Giertych, który już od 6 rano mościł się przed telewizorem, by kolegę Donalda w „okienku” TVN24 zobaczyć zameldował na twitterowym koncie: „Dobra wiadomość o poranku. Donald Tusk z poczucia narodowej odpowiedzialności (oraz wierząc, że PiS straci władzę w 2023), przekonał KE do zaakceptowania polskiego planu odbudowy po pandemii, którego przytłaczającą część będziemy realizować w latach 2023-2028.” Acha, to znaczy, że polski plan odbudowy już jest ok. Hm, pewnie jeszcze tego nie wiemy, ale kto wie, czy nie dowiemy się z kolejnego komunikatu Giertycha, że plan odbudowy jest autorstwa Donalda Tuska, podobnie jak 500+.

  Co na to opozycyjni koalicjanci? Anna Maria Żukowska z Lewicy pyta na TT przypominając niedaleką przeszłość, gdy to europejski plan odbudowy był na tapecie w parlamencie: „Jak to? Przecież BYŁA SZANSA OBALENIA RZĄDU PIS, A KACZYŃSKI MIAŁ SIĘ ZDENERWOWAĆ I WEJŚĆ NA MÓWNICĘ!!!! Niektórzy serio myślą, że Polki i Polacy to idioci z pamięcią jętki”. Maciej Gdula z Lewicy w poszukiwaniu zaginionych wpisów pisze: „U osób, które krytykowały lewicę za „kolaborację z PiS w sprawie FO” szukam gorzkich wpisów na temat zabiegów Donalda Tuska w sprawie odblokowania pieniędzy z UE i, i nic nie mogę znaleźć. Dziwne prawda?”.

  My mamy jedną prośbę do PiS. Obiecajcie nam pracę jeden dzień w tygodniu, dwa razy w roku wakacje na Karaibach, merca na rodzinę i bezzwrotne kredyty na mieszkania, a Donald Tuska nam to zapewne załatwi. Taki z niego Donald Wszechmogący.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap