back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Wulgarne hasła w kościele podczas mszy. Pani sędzina uważa, że to nie był złośliwy czyn

  Pani sędzia z Poznania przejdzie do historii. Ta blond lady postanowiła uniewinnić parszywców, którzy wtargnęli do Katedry Poznańskiej podczas mszy świętej i krzykami ją zagłuszać. Krzykami, które nie pozbawione były wulgaryzmów. Krzyczeli, klaskali, rzucali ulotki i wznosili wulgarne hasła.

  W uzasadnieniu wyroku sędzina Knobel stwierdziła, że to działanie nie było złośliwe. To uzasadnienie, to chyba pierwsza część tego o czym mówił Sławomir Nitras podczas Campusu Polska Trzaskowskiego. To początek opiłowywania katolików, bo jeśli akt chamstwa, który miał miejsce w Katedrze Poznańskiej nie miał znamion przestępstwa i nie był złośliwy, to jest to wdrażanie w życie doktryny Nitrasa. Pani sędzina była i tak miła, bo w swej łaskawości nie skazała wiernych, którzy zgromadzili się na mszy.

  Lewicowi aktywiści mogą czuć się bezkarni, gdy tylko chcą pomóc Nitrasowi w opiłowywaniu. Chcielibyśmy jednak, by posunęli się dalej. Liczymy, że wkroczą do meczetu np. w Turcji. Pani sędzina nie zdąży ich uniewinnić, bo karę wymierzą wierni w meczecie zgromadzeni.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap