back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Wyborcza na wojnie z matkami i dziećmi

  Mieliśmy już do czynienia z celebrytami, którzy utyskiwali na 500+. Utyskiwali, bo dzięki 500+ więcej polskich rodzin może spędzać wakacje w nadmorskich kurortach, a celebryci z tego faktu są wielce niezadowoleni, bo dzieci przeszkadzają im w opalaniu. Przeszkadzają im rodziny, które konsumują rybkę, a oni musza stać grzecznie w kolejkach po smażony rarytas z Bałtyku.

  W promowanie takich utyskiwań zaangażowała się także Gazeta Wyborcza. Na jej łamach w dodatku „Kobieta” możemy przeczytać wspomnienia znad morza jakiejś niezadowolonej paniusi. Paniusia udała się na wakacje i postanowiła napisać do redakcji, a redakcja postanowiła opublikować jej utyskiwania na źle wychowaną młodzież, a także ich rodziców. Możemy zatem przeczytać: „Chociaż czasem sama już nie wiem, czy bardziej mi działają na nerwy dzieci, które nie potrafią się zachować, czy rodzice, którzy mają wszystko gdzieś i nie reagują kompletnie na nic. Ludzie, weekend czy wakacje nie zwalniają od ich wychowywania!”. Kolejny czytelnik Gazety Wyborczej żali się: „Jestem nad Bałtykiem. Dzieci drą się, a ojcowie piją na umór”. Ci co są wiernymi czytelnikami Gazety Wyborczej chcieliby, aby na wakacjach dzieci siedziały cicho w kącie, najlepiej z książką, a jeszcze lepiej z Gazetą Wyborczą w ręku. Nie mają prawa cieszyć się okolicznościami przyrody i dać temu upust w śmianiu się i zabawie. Wszystko po to, by paniusia z dżentelemenem mogli w ciszy spiekać się na mahoń.

  Tylko czy paniusia i dżentelmen w ogóle istnieją? Może to tylko niewygody dziennikarzy Gazety Wyborczej? Jak zauważył Jan Śpiewak, warszawski aktywista na TT: „Wyborcza jest od lat na wojnie z matkami i dziećmi. Posunie się nawet do tego, że wykorzysta wpis jakiegoś fejka sprzed 3 lat. Czysta mowa nienawiści. Szczucie na rodziny 24/7 a potem zdziwienie, że mamy w Polsce katastrofę demograficzną.”

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap