back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Wydumany konflikt i marzenia posła Kulaska

  Głowa pęka od tego zamieszania wokół konfliktu w Zjednoczonej Prawicy. Tak naprawdę, to nawet nie wiemy czy taki jest. Trudno jest się zgodzić z faktem, że takowy zaistniał, gdy w jednym studio telewizyjnym, w jednej audycji, dwóch przedstawicieli ZP tych, którzy mają być w konflikcie, zaprzecza takiej diagnozie. Prawdą jest, że im więcej się o tym mówi, tym mniej wydaje się ten fakt wiarygodnym. Ale…

  Jak napisał mecenas Robert Smoktunowicz na Twitterze: „Zastanawia to, że za każdym razem gdy zdaje się iskrzyć na linii Kaczyński – Ziobro opozycja chce składać wniosek o wotum nieufności dla ministra sprawiedliwości. Efekt jest prosty. To musi nade wszystko skonsolidować koalicję ZP. O takiej opozycji marzy każdy rząd na świecie…”. Nie trudno się zgodzić. Opozycja składa wniosek o wotum nieufności dla Ministra Sprawiedliwości i można być pewnym, że Zjednoczona Prawica, jak zawsze, zewrze szyki i obroni swojego ministra.

  Są jednak tacy, którzy święcie wierzą, że konflikt na linii Kaczyński-Ziobro rozgrzany jest do czerwoności i da się z tym coś zrobić. Nawet podpowiadają ludziom PiS, jak mieliby się zachować w trakcie głosowania. Marcin Kulasek z Lewicy pisze na TT, zachęcając do lektury swojego felietonu: „Apeluję do posłów PiS: zatnijcie się w windzie lub toalecie!! Wystarczy brak kilku posłów PiS na Sali obrad o wotum nieufności wobec Ziobro przeszedł i by uwolnić rząd i Polskę od tego szkodnika!”.

  Czy posłowie PiS zastosują się do podpowiedzi czy będzie jak pisze Smoktunowicz? Obstawiamy to drugie i pędzimy do bukmachera.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap