back to top
wtorek, 23 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Wygłodzony Krzyś

  Prezydent Andrzej Duda odwiedzał dzisiaj górników z kopalni Zofiówka. Rzeczą absolutnie normalną wydał nam się miły gest prezydenta, częstowanie górników kanapkami. Gdy górnik wraca z nocnej szychty jest zmęczony i głodny, zatem powitanie kanapką wydaje się czymś normalnym i nie nagannym.

  Niestety są tacy, którzy ciężką pracą się nie hańbią, a postanowili sobie z tego prezydenckiego gestu „pośmiszkować”. Poseł Lewicy, Krzysztof Śmiszek, pyta na twitterowym koncie, czy jak będzie szedł do pracy w sejmie też kanapkę od prezydenta otrzyma. Myślimy, że gdyby praca jego była proporcjonalna do tej, którą górnik wykonuje, sandwich by się znalazł. Jednak kontestowanie zapisów Tarczy Antykryzysowej, gdy Polakom pomoc była potrzebna, nie zasługuje na darmowe rozkosze podniebienia pana posła. Nie jesteśmy odosobnieni w ocenie pracy posła. Pod jego postem roi się od komentarzy życzących „smacznego” posłowi Lewicy, zatem czytamy: „Nie wiesz człowieku co to praca zwłaszcza ciężka praca więc się nie wypowiadaj”, „Ach ta Lewicowa wrażliwość”, „Na pańskim miejscu bym się zbytnio nie śmiał. Grzegorz Napieralski rozdając jabłka zdobył prawie 14 procent w wyborach prezydenckich. Wy nic nie dawaliście i jak to się skończyło?;)”. Radzimy posłowi Śmiszkowi, aby następnym razem sprawdził historię własnej formacji zanim dopomni się o kanapkę.

  Jednak nie tylko poseł Śmiszek pozazdrościł górnikom. Chęć załapania się na darmowe żarcie wyraził publicysta Liberte! i Halo Radio, Marcin Celiński. Z treści wpisu można wnioskować, że jest w desperacji, bo pisze: „Nie wiecie gdzie kandydat Andrzej Sebastian będzie jutro rozdawał bułki? Bo nie wiem, a mógłbym przyoszczędzić na śniadaniu…”. Po pierwsze myślimy, że panu publicyście godzina 5.30 rano jest godziną, która w jego dobie nie występuje. Po drugie, panie Marcinie, wygląda pan dobrze, żeby nie powiedzieć, aż za dobrze i lekka głodówka się panu przyda. Po trzecie musi pan bardziej złośliwie kąsać prezydenta Dudę, to w warszawskim ratuszu znajdzie się dla pana lepiej płatna praca obok kolegi Zagozdy. Po czwarte jest duże prawdopodobieństwo, że prezydent Duda będzie serwował kanapki w tym miejscu, gdzie Rafał Trzaskowski częstował pączkami.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap