back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Wymiana „uprzejmości”

  Co pozostało z szumnie zapowiadanej Koalicji 276? Zostało już tylko wspomnienie. Czołowi politycy, którzy jeszcze do niedawna mieli ją budować, dziś nie szczędzą sobie złośliwości. Konwencja Lewicy z młodzieżą w roli głównej musiała dopiec kolegom z Koalicji Obywatelskiej, bo zaatakowali swoich niedoszłych koalicjantów. Rozdają sobie ciosy na łamach Twittera a Obserwujący mają radochę, że mogą brać udział w tym cyrku.

  Katarzynie Lubnauer z partii Nowoczesna, która wchodzi w skład Koalicji Obywatelskiej nie spodobał się brak kobiet podczas konwencji Lewicy. Nie omieszkała wspomnieć o tym na swoim społecznościowym koncie i napisała: „A podobno w Razem zawsze współprzewodniczenie. Gdzie te kobiety?”. Na przytyk Lubnauer nie odpowiedział Adrian Zandberg z partii Razem, ale sam marszałek Czarzasty, lider Lewicy. Ten w swoim wpisie odniósł się wprost do intelektu posłanki Katarzyny i skomentował: „Kaśka, nie bądź głupia proszę i nie powtarzaj bzdur. Obejrzyj konwencję młodzieżówek #lewicy i napisz coś mądrego. Jak potrafisz coś od siebie mądrego w tej sprawie napisać”. Zniewaga nie uszła uwadze pani Kasi i ta w swojej odpowiedzi zarzuciła marszałkowi lenistwo i braki w IQ: „Włodku, nie bądź wredny. Ten wpis nie świadczy też o Twojej inteligencji. A jak masz „smak na władzę”, to zamiast bić w kobietę, zabierz się za robotę”. Do konwersacji dołączyła także inna posłanka, posłanka Lewicy, Joanna Scheuring-Wielgus: „Kasia, zobacz konwencje, jedz przy tym snickersa a potem dopiero komentuj”. Tylko kobieta kobiecie może zgotować taki los. Nie dość, że zasugerowano pani poseł Katarzynie brak trzymania nerwów na wodzy (slogan z reklamy popularnych batoników), słabą koncentrację na wydarzeniach, to jeszcze to nawiązanie do batonika mogło być uszczypliwością względem krągłych kształtów liderki Nowoczesnej.

  Na czym to miała polegać ta Koalicja 276? Jakieś cele poza publicznym praniem się po pyskach jest jeszcze przewidziane? Nam to właściwie ta polityka na opozycji zaczyna się podobać, zatem chwilo trwaj.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap